Szukaj

Przystojny syn Beckhamów przyłapany z nową dziewczyną! Wygląda jak młodsza siostra Victorii!

Brooklyn Beckham i Hany Cross

Brooklyn Beckham i Hana Cross są parą

Kim jest Hana Cross, nowa dziewczyna Brooklyna Beckhama? Syn Davida i Victorii Backhamów od kilku miesięcy spotyka się z piękną modelką. Ostatnio nastolatek został przyłapany przez paparazzi z ukochaną w Londynie. Zobacz, jak razem wyglądają.

Syn Beckhamów – Brooklyn pokazał swoją nową dziewczynę

Brooklyn Beckham jest najstarszym synem słynnego byłego piłkarza Davida Beckhama oraz pięknej Victorii Beckham. Chłopak wyrósł na prawdziwego przystojniaka, jest bardzo podobny do swojego słynnego ojca, zatem nic dziwnego, że w ostatnim czasie 19-letni Brooklyn zmieniał swoje dziewczyny jak rękawiczki. Najprawdopodobniej wreszcie się ustatkował, bowiem znalazł prawdziwą miłość.

Syn najsłynniejszej pary na świecie, został ostatnio przyłapany przez paparazzi na jednej z imprez w towarzystwie atrakcyjnej młodej kobiety. Okazuje się, że Brooklyn wybrał się na imprezę modową z piękną 21-letnią modelką Haną Cross.

Gala British Fashion Awards była pierwszym wspólnym oficjalnym wyjściem tej pięknej pary. Zagraniczne media spekulują jednak, że Brooklyn z Haną spotykają się już co najmniej od października tego roku.

Portale plotkarskie sugerowały również, że przystojniak już kilka razy odwiedził seksowną Cross w jej mieszkaniu. Zatem jego związek z piękną modelką wygląda na bardzo poważny. Para na imprezie nie odstępowała się na krok.  Zakochany Brooklin w towarzystwie starszej od siebie Hany bardzo szybko zapomniał o swojej byłej dziewczynie, młodej aktorce Chloe Moretz, która ostatnio związała się z kobietą.

Zobacz, jak pięknie razem wyglądają.

Jak Małgosia Rozenek udekorowała willę na święta? Jest bardzo luksusowo! Mamy zdjęcia wnętrz!

Victoria Beckham zawojowała Paryż! Wystarczyło, że do skromnej sukienki dobrała te dodatki

Syn Beckhamów złamał serce ślicznej aktorce, a ona… znalazła sobie dziewczynę! Tak szczęśliwa nie była nawet z Brooklynem!


Czy Victoria i David Beckham są udaną parą?

×