Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

HIT! 64-letnia Brigitte Macron zaszalała w Indiach! Zrzuciła swoje szałowe szpilki i biegała boso po trawie za rękę z Emmanuelem

Emmanuel Macron i Brigitte Macron boso w Nowym Delhi w Indiach


Brigitte Macron spaceruje boso w Nowym Delhi w Indiach

Choć wokół żony Emmanuela Macrona krąży sporo kontrowersji, nie można jej odmówić jednego – zasługuje na miano ikony stylu. Pierwsza Dama Francji wie jak zrobić wrażenie nie tylko na oficjalnych wystąpieniach w swoim kraju, ale również podczas zagranicznych wizyt. Jest przy tym niesamowicie pogodną kobietą i ma spory dystans do siebie. W przeciwieństwie do ścisłego, rygorystycznego życia królewskiej monarchii i konserwatywnej polskiej Pierwszej Damy, Macron zdarza się przedkładać własną wygodę nad to, co wypada.

Udowodniła to w Nowym Delhi w Indiach, gdzie wybrała się z mężem na jedną z jego wielu dyplomatycznych wizyt. Zaskoczyła wszystkich, gdy zdecydowała posłuchać rozsądku i zamiast spacerować po trawie w swoich czarnych lakierowanych szpilkach… robiła to boso. Jej stylizacja w kolorze pudrowego różu zasługuje jednak na sporo uwagi. Krótka sukienka do połowy uda odsłoniła szczupłe nogi, podkreśliła talię i biust, wyeksponowała również krągłe, kobiecie biodra. Delikatny naszyjnik i niemal niewidoczny makijaż, którymi dopełniła stylizację, świetnie wpasowały się w słoneczną pogodę. Nie od dziś wiadomo zresztą, że róże i blondynki niezwykle się kochają.

Look Brigitte Macron uzupełniła poręczna torebka. Zachwycająca jest też dbałość o szczegóły, bo nawet pasek jej zegarka był w odcieniu sukienki!

Jak wam się podoba? Wyobrażacie sobie księżną Kate spacerującą boso na oficjalnej wizycie?

Koszmarna wpadka 65-letniej Brigitte Macron. Przesadziła z samoopalaczem! Twarz brązowa, a dłonie bielutkie…

64-letnia Brigitte Macron w lateksie! Wystroiła się do Chin jak na Fashion Week! Chce być bardziej stylowa od Melanii Trump?

Brigitte Macron wpadła jak śliwka w kompot pod samym Pałacem Elizejskim! Chyba myślała, że nikt tego nie zauważy!

Melania Trump czy Brigitte Macron, która ma lepszy styl?Komentarzy: 6


Gość | 19 marca 2018, 13:24

Moja Ciocia też ma 64 lata, ale sto razy jest piękniejsza od p.prezydentowej i nie ma tak zniszczonej, porysowanej twarzy zmarszczkami, z 15 lat młodziej od niej wygląda.


Artur | 17 marca 2018, 18:16

Przecież wszyscy są boso, nie tylko ona. Pewnie przebywali na terenie świątyni. Robicie skandal z niczego.


Gość | 15 marca 2018, 01:49

Planeta malp


Gość | 14 marca 2018, 08:12

Trochę nie wypada, ale generalnie ona nie jest aż taka zła…


Gość | 12 marca 2018, 21:50

Porażka! Pierwsza Dama – 70latka a w pudrowym różu biega na bosaka na oficjalnej „imprezie”!!!


Gosca | 12 marca 2018, 16:28

Strasznie stara i brzydka twarz sorry taką malpowata


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×