Brad Pitt przyłapany na randce z nową partnerką. To 30-letnia gwiazda kina. Nieźle się zakamuflowała

Brad Pitt

Brad Pitt

Brad Pitt ma nową partnerkę? Zdjęcia aktora z tajemniczą kobietą trafiły do sieci. Serwis TMZ przyłapał ich na wspólnym wyjściu. Szybko ustalono, kto zasiadł u boku amanta Hollywood.

Brad Pitt od wielu lat jest jednym z najgorętszych aktorów w Hollwyood. W czołówce plasuje się nie tylko za sprawą świetnych ról, jakie zagrał w kasowych produkcjach. Wszystkie jego małżeństwa i romanse były szeroko komentowane przez prasę plotkarską. Jak przystało na prawdziwego amanta, usidlił dwie piękne i utalentowane kobiety.

Pierwszą żoną Brada była gwiazda serialu Przyjaciele – Jennifer Aniston. Wydawało się, że łączy ich miłość jak z bajki – młodzi, piękni i zasypywani propozycjami pracy. Wszystko układało się idealnie do momentu, w którym na drodze Pitta nie stanęła Angelina Jolie. Zagrali razem w filmie Pan i Pani Smith i od tamtej pory stali się nierozłączni, aż do 2019 roku, kiedy to oficjalnie sfinalizowali swój rozwód.

Brad Pitt ma nową partnerkę? Zdjęcia pary

Jak donosi portal TMZ, Brad Pitt znowu jest zakochany. Aktor w poniedziałkowy wieczór widziany był z zamaskowaną kobietą. Para pojawiła się na kameralnym koncercie Thundercat. Na miejsce przyjechali razem. Cały czas siedzieli obok siebie, często się śmiali i patrzyli sobie w oczy.

Kobieta zasiadła tyłem do szyby, przez którą paparazzi robili im zdjęcia. Dodatkowo miała na głowie szeroką czapkę, co utrudniało jej rozpoznanie. Para zajmowała miejsca w strefie VIP, w której przebywała również Ariana Grande.

View this post on Instagram

Brad Pitt looked comfy over the weekend next to a mystery woman at a concert — and while it's unclear if this is romantic, what is clear is Brad's not scared of getting out there.

A post shared by TMZ (@tmz_tv) on

Alia Shawkat: kim jest nowa partnerka Brada Pitta?

Z kim spotyka się Brad Pitt? Jak ustaliły amerykańskie media, kobietą ze zdjęć jest Alia Shawkat, z którą aktor podobno spotyka się od kilku miesięcy. 30-letnia aktorka znana jest z ról w Prawdziwej historii czy Do zaliczenia. Ma na swoim koncie 3 nominacje do SAG Awards.

Brad Pitt jest bardzo ostrożny i zachowawczy co do publicznych wystąpień z kobietami, które mogą być potencjalnymi kandydatkami na jego nową partnerkę. Aby nie prowokować kolejnych medialnych spekulacji, na tegorocznej gali wręczenia Oscarów pojawił się ze swoją menadżerką.

Czy z Alią zdecyduje się na publiczne wystąpienie? Odpowiedź poznamy nie wcześniej niż za kilka miesięcy, być może przy okazji premiery drugiej części filmu World War Z, która zaplanowana jest na drugą połowę 2020 roku.


Brad Pitt i Alia Shawkat na koncercie

Brad Pitt i Alia Shawkat na koncercie

Primetime Emmy Awards 2016 - Arrivals

September 18, 2016 Los Angeles, CA Alia Shawkat arriving to the 68th Primetime Emmy Awards held at the Microsoft Theatre ©OConnor-Arroyo/AFF-USA.com

'Blaze' New York Special Screening

Alia Shawkat 'Blaze' New York Special Screening Held at the IFC Center on September 5, 2018. ©ASteven Bergman/AFF-USA.COM

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×