Brad Pitt przyłapany na randce w Paryżu z nową ukochaną. Ta ognista brunetka jest od niego o 30 lat młodsza i ma męża

Brad Pitt

Brad Pitt

Brad Pitt na randce w Paryżu. Aktor spotyka się z prawdziwą pięknością. Ines de Ramon ma 29-lat i męża...

Brad Pitt i Angelina Jolie byli jednym z najpiękniejszych związków w Hollywood. Ich romans zaczął się od sporego skandalu. Gdy spotkali się po raz pierwszy, aktor był jeszcze mężem Jennifer Aniston. Między nim a ekranową partnerką wybuchło uczucie, więc postanowił zostawić żonę. Z Angeliną doczekał się sześciorga dzieci (trojga biologicznych i trojga adoptowanych). Po kilkunastu latach zdecydowali się na ślub, ale po ceremonii coś zaczęło się psuć i się rozstali.

Małżeństwo aktorskiej pary zakończyło się rozwodem, któremu towarzyszył spory skandal. Była mowa o przemocy, a oni nie potrafią do dziś dogadać się w sprawie opieki nad potomstwem.

Tymczasem Brada Pitta kolorowa prasa cały czas łączy z kolejnymi pięknościami. Jednak jego najnowsza znajomość wygląda na coś poważniejszego.

Brad Pitt ma nową partnerkę

Brad Pitt miał spotykać się m.in. z piosenkarką Lykke Li, modelkami Emily Ratajkowski i Nicole Potularski oraz profesor Neri Oxman. Nie wspominamy nawet, ile razy donoszono, że wrócił do Jennifer Aniston.

Pitt nigdy jednak nie potwierdził żadnej z tych relacji. Paparazzim nie udało się też zrobić ani jednego zdjęcia, z którąkolwiek ze wspomnianych kobiet. Chociaż o relacji z Ines de Ramon również się nie wypowiada, to fotografom udało się ich kilkakrotnie przyłapać na randkach, a także na wspólnych wakacjach w Meksyku.

Zaczęło się od wspólnych zdjęć z koncertu Bono w Los Angeles, które trafiły do sieci w listopadzie. Potem były kolejne spotkania. Następne wspólne zdjęcia wykonano im na przyjęciu urodzinowym aktora, na którym to miał nie odstępować Ines na krok.

Brad i Ines niedawno zaczęli się spotykać. On lubi spędzać z nią czas i pragnie ją lepiej poznać. To wciąż jest nowe, ale widzą, jak się sprawy mają i się lubią. Dobrze się razem bawią – opisywał ich relację informator Entertainment Tonight.

W sobotę magazyn People poinformował, że para została przyłapana w piątek w Paryżu.

Podróżowali oddzielnie. Pitt przybył do Paryża w czwartek wieczorem, a de Ramon dzień później – donosi źródło.

Mieli wziąć udział w kolacji po dorocznej francuskiej ceremonii rozdania Cezarów w piątek wieczorem w Fouquet’s na Polach Elizejskich, donosi z kolei Paris Match.

Kim jest Ines de Ramon?

29-letnia Ines de Ramon studiowała na Uniwersytecie Genewskim i może się pochwalić licencjatem z zarządzania. Działa w branży fitness i jest dietetyczką. Zawodowo związana jest jednak z branżą biżuteryjną. W przeszłości współpracowała z markami Christie’s i De Grisogono, a obecnie odpowiada za promocję Anita Ko Jewelry. Prywatnie jest byłą partnerką gwiazdora Pamiętników Wampirów Paula Wesleya.

Pobrali się w 2018 roku, a od 2022 roku pozostają w separacji. Formalnie więc nadal jest jego żoną.


Brad Pitt - premiera filmu Babilon

Brad Pitt - premiera filmu Babilon

Brad Pitt i Ana de Armas na premierze Blondynki w Wenecji

Brad Pitt i Ana de Armas na premierze Blondynki w Wenecji

Brad Pitt na premierze Bullet Train w Berlinie

Brad Pitt na premierze Bullet Train w Berlinie

Komentarze

 • GośćBB pisze:

  Ostatnie zdjątko …. Stylówa a la ciucholand wszystko za 5zl … Odwaga level Pro wyjść tak ubrany na galę festiwalu w Berlinie gdy partnerka cała w jedwabnych sukniach…

 • Gość pisze:

  Kilka dni temu napisałaś, że Pitt ostatnio coraz częściej spotyka się z Jennifer Aniston, spędzają wspólnie wakacje w Meksyku, kręcą razem film i co? To była kolejna bzdura.

 • Gość pisze:

  Jak inni fajnie ładnie na weekend ale trzeba mieć trochę godności sanderki camerki i inne anki są do wzięcia a jak mówią możliwości mają o wiele większe i to bez sterydów ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Chłop bawi się tymi kobietami na całego .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×