Mega eksperyment Brada Pitta z włosami! Wygląda GENIALNIE!

Brad Pitt nowa fryzura

Brad Pitt nowa fryzura

Brad Pitt ma nową fryzurę

Rozstanie Brada Pitta i Angeliny Jolie jest najgorętszym tematem ostatnich kilkunastu miesięcy. Para, która od bycia ideałem związku sławionym przez fanów na całym świecie przeszła do bycia żywym przykładem tego, co rozstanie potrafi robić z ludźmi, toczy ze sobą sądową batalię od ponad roku. Głównym tematem, o którym dyskutuje się w kwestii ich rozwodu jest oczywiście walka o dzieci – żadne z nich nie zamierza się poddać i nic nie wskazuje na to, by małżeńskie porachunki dobiegły końca w najbliższym czasie. Nie żyją jednak samym rozwodem.

Angelina od kilku miesięcy mieszka w Londynie, gdzie nagrywa drugą część hitowego filmu o Maleficent, „złej czarownicy” z popularnej baśni Śpiąca Królewna. Brad z kolei bryluje na planie zdjęciowym do filmu Once upon a time in Hollywood, opowiadającym o brutalnym morderstwie żony Romana PolańskiegoSharon Tate. Wystarczy rzucić okiem na zdjęcia z planu by zauważyć, że Pitt zdążył już stanąć na nogi od czasu, gdy Angelina oskarżyła go o alkoholizm.

Na potrzeby filmu gwiazdor zapuścił włosy i rozjaśnił je dość mocno, a nowa fryzura kompletnie odmieniła jego wizerunek. Trzeba przyznać, że prezentuje się znakomicie, a fani intensywnie go o tym zapewniają. Premierę filmu zapowiedziano na 2019 rok, przyjdzie nam więc nieco poczekać by przyjrzeć się postaci Pitta i jego nowemu lookowi w pełnej okazałości, ale to, co możemy podejrzeć obecnie, jest bardzo zadowalające.

Jak wam się podoba jego metamorfoza?

Niesamowita zmiana! Brad Pitt wrócił do formy! Dawno nie wyglądał tak seksownie!

Tajne spotkanie Angeliny z Bradem tylko pogorszyło sprawę. Gwiazda rozsypała się na kawałki

Księżna Kate zmieniła fryzurę. Za wielką metamorfozą kryje się poruszająca historia


Brad Pitt zmienił wizerunek po rozstaniu z Angeliną Jolie

Brad Pitt zmienił wizerunek po rozstaniu z Angeliną Jolie

Brad Pitt z nową fryzurą

Brad Pitt z nową fryzurą

Brad Pitt na planie filmu Once Upon A Time In Hollywood

Brad Pitt na planie filmu Once Upon A Time In Hollywood

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×