Beata Tadla w gigantycznych szpilach na wiosennym spacerze. Po rozstaniu z Kretem zmienia się w seksbombę!

Beata Tadla w butach na wysokiej szpilce

Beata Tadla w szpilkach przed studiem telewizyjnym

Beata Tadla nie może się ostatnio opędzić od zainteresowania. Wszystko przez występ w Tańcu z Gwiazdami, ale jej rozstanie z Jarosławem Kretem również robi swoje. Tuż przed wiosenną ramówką Polsatu pogodynek zapytany o zazdrość w związku z partnerem Beaty w tanecznym show odparł, że „zupełnie go to nie obchodzi”. O tym, że ją porzucił, Beata dowiedziała się kilka dni później podczas ramówki, gdy reporter… zapytał co sądzi o zachowaniu Kreta. W efekcie śliczna dziennikarka przepłakała całą imprezę, a następnego dnia wszystkie media huczały o nieeleganckim i żenującym zachowaniu pogodynka, który wyleciał z Tańca z Gwiazdami z hukiem i trzaskiem po drugim odcinku.

Później wcale nie było lepiej, bo Kret przestał panować nad swoim zachowaniem i co chwila zmieniał wersję wydarzeń – oczywiście wszystko w rozmowie z prasą. Wygląda jednak na to, że „chrzest bojowy” uodpornił Tadlę na złośliwości byłego partnera, bo ostatnio wygląda piękniej niż kiedykolwiek i znów promiennie się uśmiecha. Jej najnowsza stylizacja wręcz woła o poklask. Dziennikarka podświadomie chce chyba pokazać swojemu „eks” co stracił, bo wyglądała jak najprawdziwsza seksbomba.

W obcisłych kozakach za kolano na niebagatelnie wysokiej szpilce, bardzo krótkiej spódniczce ze skóropodobnego materiału i przylegającej do ciała czarnej koszulce prezentowała się znakomicie. Narzucony na ramiona płaszcz do połowy uda odsłaniał fragment ciemnych rajstop i zgrabne uda. Delikatny makijaż, włosy ściągnięte w koński ogon i uśmiech od ucha do ucha, oraz przerzucona przez ramię malutka torebka domknęły stylizację w jakiej prezenterka wybrała się na spotkanie służbowe.

Ciekawe czy Kret już żałuje…

Beata Tadla znów cierpi przez mężczyznę! “Żebra nie działają, nie mogę oddychać”. Kto jej to zrobił?!

Jarosław Kret nie oszczędza Beaty Tadli! Nawet na wizji chciał ją upokorzyć! Ale to Beata zmiażdżyła Jarka jak wydmuszkę! [WIDEO]

Perfekcyjnej Beacie Tadli poluzowały się hamulce! Pije kawę z sedesu i skacze po „poduszce pierdziuszce” na wizji [WIDEO]


Beata Tadla w wysokich szpilkach w drodze na wywiad

Beata Tadla w wysokich szpilkach w drodze na wywiad

Beata Tadla w wysokich szpilkach w drodze na wywiad

Beata Tadla w wysokich szpilkach w drodze na wywiad

Beata Tadla w wysokich szpilkach w drodze na wywiad

Beata Tadla w wysokich szpilkach w drodze na wywiad

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×