Partner Beaty Tadli popisuje się przed paparazzi! Przystojny Rafał to gotowy materiał na nowego skandalistę!

Partner Beaty Tadli pokazuje fuck you

Partner Beaty Tadli pokazuje fuck you

Partner Beaty Tadli popisuje się przez paparazzi

Beata Tadla przyłapana przez paparazzi w towarzystwie nowego ukochanego. Dziennikarka wybrała się z partnerem na miasto. Uśmiechali się i nie szczędzili sobie czułości. Gdy zauważyli fotografów pozdrawiali ich i wygłupiali się przed obiektywami. Zobaczcie zdjęcia!

Beata Tadla nareszcie jest szczęśliwa. Zwyciężczyni Tańca z Gwiazdami w 2018 roku przeszła piekło przez byłego partnera, Jarosława Kreta. Pogodynek publicznie ją porzucił, a później notorycznie wywoływał zamieszanie w mediach i upokarzał gwiazdę, próbując ją odzyskać niezbyt przemyślanymi gestami i wywiadami. Na szczęście ten okres jest już za piękną Tadlą, która wyszła z tej sytuacji obronną ręką. Po programie nabrała pewności siebie, wypiękniała i znalazła partnera – tajemniczego Rafała, który sprawia, że uśmiecha się piękniej niż kiedykolwiek.

Paparazzi przyłapali ich podczas wspólnego wyjścia na miasto. Patrzyli sobie w oczy, trzymali się za dłonie, żartowali i bez dwóch zdań czuli się znakomicie w swoim towarzystwie. Dziennikarka miała na sobie niebieski płaszcz, modne botki, a na ramieniu poręczną szarą torbę ze złotymi zdobieniami. Gdy zakochani zobaczyli fotografów, nie próbowali przed nimi uciekać – wręcz przeciwnie. Partner Beaty zaczął robić miny i wygłupiać się na chodniku pokazując środkowy palec, a Tadla zaśmiewała się jak gdyby nigdy nic.

Trzeba przyznać, że taka szczęśliwa wygląda jeszcze piękniej i chyba nie przeszkadza jej, że nowy ukochany skradł całą uwagę towarzyszącym im paparazzi.

Pasują do siebie?

Gulczas zabrał syna do „Dzień Dobry TVN”! Paparazzi przyłapali ich pod studiem. Ale przystojniak!

Joanna Przetakiewicz jeździ samochodem za prawie 2 miliony złotych! To prezent od Rinke?

Kinga Rusin wystylizowana jak na wybieg wychodzi ze studia „Dzień Dobry TVN”. Paparazzi nie mogli się od niej oderwać!


Partner Beaty Tadli wygłupiał się na chodniku

Partner Beaty Tadli wygłupiał się na chodniku

Partner Beaty Tadli pokazuje środkowy palec

Partner Beaty Tadli pokazuje środkowy palec

Zakochana Beata Tadla została przyćmiona przez swojego partnera

Zakochana Beata Tadla została przyćmiona przez swojego partnera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×