Beata Kozidrak przyłapana pod domem. Jej płaszcz jest szczytem luksusu, ale to od butów ciężko oderwać wzrok

Beata Kozidrak w płaczu za 1800 złotych

Beata Kozidrak w płaczu za 1800 złotych

Beata Kozidrak jest od dawna związana z polską sceną muzyczną. Jednak mimo tak wielkiej popularności raczej rzadko pokazuje się publicznie. Unika oficjalnych imprez i bardzo sporadycznie pozuje na ściankach. Ostatnio paparazzi przyłapali ją na jednej z warszawskich ulic.

Beata Kozidrak od ponad 40 lat nieustannie króluje na polskiej scenie muzycznej. Wciąż jest bardzo aktywna zawodowo, nagrywa przeboje i regularnie koncertuje. Jej rzesza fanów wciąż się powiększa. Każda z wydanych przez nią piosenek staje się bardzo szybko hitem.

W trakcie swojej długiej kariery wokalistka wielokrotnie zaskakiwała swoim wyglądem. Miała lepsze i gorsze stylizacje. Od czasu zmiany koloru włosów na blond, zapałała miłością do skórzanych akcentów garderoby. Często można zobaczyć ją w kreacjach z dekoltem czy w krótkich spódnicach. Beata należy do osób, które w pełni akceptują siebie i nie przejmują się opiniami innych. Chociaż przyznała, że kiedyś zmagała się z kompleksami, to aktualnie piosenkarka jest od nich wolna.

Beata Kozidrak w eleganckim płaszczu i oryginalnych butach

Ostatnio paparazzi przyłapali Beatę podczas codziennych aktywności na jednej z warszawskich ulic. Gwiazda estrady ubrana była bardzo gustownie. Wybrała obcisłe czarne spodnie oraz ciemny golf. Na nogach miała buty na niebotycznie wysokim obcasie i grubej platformie. Ciężko obok nich przejść obojętnie – na taki model mogą pozwolić sobie tylko odważne kobiety.

Cała stylizacja została dopełniona eleganckim, wełnianym płaszczem od Pinko Riannodare, którego cena wynosi 1 800 złotych. Jednak nam udało się znaleźć go w promocyjnej cenie. Aktualnie wynosi ona 1 400 złotych.

Beata Kozidrak w płaczu w kratę

Beata Kozidrak w płaczu w kratę

Piosenkarka nie zapomniała o dodatkach. Oczy skryła za „policyjnymi” okularami. Natomiast do ręki wybrała pasującą do całości czarną torebkę. Ikona muzyki prezentowała się bardzo stylowo. Po raz kolejny przekonała nas, że wie, co jest modne w aktualnym sezonie.

Artystka czekała na ulicy na kierowcę Ubera. Gdy tylko po nią podjechał, szybko wsiadła do środka samochodu. Następnie udała się do swojego domu, który mieści się w Piasecznie. Tam też mieszka jej córka wraz z wnukami.


Beata Kozidrak w płaszczu w kratę

Beata Kozidrak w płaszczu w kratę

Beata Kozidrak w płaczu w kratę

Beata Kozidrak w płaczu w kratę

Buty Beaty Kozidrak

Buty Beaty Kozidrak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×