Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan nawet w sportowych ciuchach wygląda jak gwiazda! Wtulona w męża prezentowała się znakomicie!

Barbara Kurdej-Szatan z mężem

Basia Kurdej-Szatan na mieście z Rafałem Szatanem i znajomymi

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan przyłapani przez paparazzi podczas popołudniowego wypadu na miasto. Para wybrała się ze znajomymi do popularnego escape roomu, a później pojechała coś zjeść. Zobaczcie zdjęcia.

Praca pracą, ale nie samym życiem zawodowym człowiek żyje. Gwiazdy wiedzą to lepiej niż ktokolwiek inny, biorąc pod uwagę fakt, że nawet nie będąc w pracy… są w pracy. Jako osoby publiczne, rozpoznawalne na ulicach i kojarzone przez ludzi w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, tak naprawdę nigdy nie przestają pracować. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu chcą na trochę uciec od świata. A sposobów na taką ucieczkę jest wiele. Jedni wyjeżdżają za granicę, inni zamykają się w luksusowych spa, a jeszcze inni wyciągają znajomych na kilka godzin na miasto. I tak właśnie zrobili Basia Kurdej-SzatanRafał Szatan, których paparazzi przyłapali podczas relaksującego popołudnia z przyjaciółmi.

Trzeba przyznać, że wyglądali na szczęśliwych. Nie żałowali sobie czułości, obejmowali się i wymieniali uśmiechami, a Basia co jakiś czas zaglądała w telefon, prawdopodobnie kontrolując swoje social media.

Warto zwrócić uwagę na jej stylizację. Pomarańczowe spodnie z bardzo szerokimi nogawkami i wysokim stanem pięknie podkreślały talię, a bluzka z ozdobnymi wycięciami na rękawach łagodziła nieco ostry odcień dolnej części stylizacji. Sportowe buty, rozpuszczone włosy i niemal niezauważalny makijaż – oto przepis gwiazd na wygodę “po godzinach”.

Jak wam się podoba?

Kasia Tusk pożegnała Pawła Adamowicza. Nawet w tym smutnym dniu była na celowniku paparazzi

Małgorzata Rozenek z synami i mężem wspierają 27 finał WOŚP! Cała rodzina w komplecie szaleje z Jurkiem Owsiakiem pod Pałacem Kultury!

Brak makijażu, włosy w nieładzie i dres. Paparazzi przyłapali Maję Bohosiewicz na zakupach z synkiem!


×