Szukaj

Backstreet Boys zagrali koncert w Warszawie! Już nie wyglądają tak słodko jak w latach 90. Ale się zmienili!

Backstreet Boys wystąpili w Warszawie. Zespół dla zgromadzonej publiczności wykonał swoje największe hity. Zobacz, jak dzisiaj wyglądają gwiazdy lat 90.

Backstreet Boys to wciąż jeden z popularniejszych boysbandów na świecie. Amerykański zespół muzyki pop został założony w 1993 roku i od tego momentu na swoich koncertach gromadzi tysiące fanów. Sporą grupę sympatyków ma także w Polsce. To właśnie dla nich zorganizowano nie lada wydarzenie.

Grupa obecnie koncertuje w ramach DNA World Tour. To największa trasa koncertowa zespołu od 18 lat. W jej ramach przez trzy miesiące artyści pojawiać się będą w wielu miastach rozłożonych po całej Europie i Ameryce Północnej. Do Polski chłopaki zawitali właśnie dzisiaj.

Zanim jednak grupa trafiła na scenę, spotkała się z tłumem wiernych fanów, którzy czatowali na muzyków m.in. pod hotelem, w którym zatrzymali się AJ McLean, Kevin Richardson, Nick Carter, Brian Littrell i Howie Dorough. Na miejscu oprócz rzeszy wielbicieli nie zabrakło także stołecznych paparazzi. Trzeba przyznać, że chociaż muzycy nie wyglądają tak słodko i niewinnie jak na początku kariery, nadal są niezwykle przystojni. Zobaczcie, jak się zmienili przez ostatnie prawie 30 lat.

Zobacz: Tragedia na koncercie Backstreet Boys! Runął wielki fragment sceny na fanów! Są ranni!

Zobacz: Nick Jonas i Priyanka Chopra nie powstrzymali namiętności nawet w restauracji! Zafundowali paparazzi show jak z komedii romantycznej

Zobacz: Marcin Patrzałek podbił amerykański talent show. Jego wykonanie przejdzie do historii [WIDEO]


Na koncert której gwiazdy występującej na WOŚP 2016 w Londynie wybrał(a)byś się najchętniej?

×