Szukaj

Co z tego, że chrzest Archiego jest prywatny. Paparazzi i tak zrobili całą serię kapitalnych zdjęć! Brytyjczycy oszaleli!

Archie Harrison chrzest

To już dziś! W sobotnie popołudnie syn Meghan Markle i księcia Harry’ego przyjmie sakrament chrztu świętego. Choć ceremonia jest niemedialna, fotoreporterzy bacznie czekają na uchwycenie rodziców z chłopcem. Londyn jest zakorkowany! 

Meghan Markle i książę Harry rodzicami zostali na początku maja. To właśnie wtedy, po kilku dniach po terminie, na świat przyszedł ulubiony członek rodziny królewskiej. Chłopiec został nazwany Archie Harrison i dzisiaj przyjmie sakrament chrztu świętego.

Amerykańska aktorka i jej mąż zgodnie stwierdzili, że to ważne dla nich i ich syna wydarzenie będzie prywatne. Nie zaprosili na nie dziennikarzy, ani fotoreporterów, a wszystko odbywa się za zamkniętymi drzwiami. Taka decyzja nie zaskoczyła fanów książąt. W końcu to nie pierwszy raz, kiedy postąpili zupełnie inaczej niż William i Kate. Już w maju zapowiedzieli, że nie wyjdą z maleństwem przed szpital i nie zapozują do zdjęć.

Dzisiaj będzie chyba podobnie, choć dzielni fotoreporterzy od rana stoją pod kaplicą zamku Windsor z nadzieją czekając, aż ujrzą małego chłopca.

Jestesmy bardzo ciekawi, czy komukolwiek uda się zrobić jakiekolwiek zdjęcie z tej uroczystości. Oczywiście w środku z rodzicami Archiego będzie ich ulubionych fotograf, który robił im zdjęcia podczas ślubu. Jak podała jednak Meghan, pamiątkowe zdjęcia zostaną opublikowane dopiero kilka dni po chrzcinach.

W mediach już są natomiast te, które pokazują jak wyglądają dzisiaj ulice Londynu. Miasto jest zakorkowane, a przedmiotów na cześć Archiego nie brakuje! Zobaczcie!

Ciche dni u Meghan Markle i księcia Harry’ego. Wydarzyło się coś bardzo niefajnego

Stylowa Meghan Markle z przyjaciółkami pojawiła się na kortach Wimbledonu! Młoda mama wyglądała jak nastolatka!

Meghan Markle i książę Harry ujawnili szczegóły chrztu Archiego! Mają jeden mały sekret!


Chrzest Archiego Harrisona – oficjalna sesja

Chrzest Archiego Harrisona – oficjalna sesja

Syn księcia Harry'ego i Meghan Markle został ochrzczony w Windsorze

Syn księcia Harry'ego i Meghan Markle został ochrzczony w Windsorze

Chrzest Archiego

Chrzest Archiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×