65-letni Apoloniusz Tajner z młodziutką żoną i noworodkiem w DDTVN. Izabela przeszła spektakularną metamorfozę! Po porodzie zmieniła fryzurę i ma figurę modelki!

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner pokazali syna w DDTVN

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner pokazali syna w DDTVN

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec-Tajner miesiąc temu zostali rodzicami. Teraz zawitali w studiu DDTVN razem z miesięcznym synkiem. Zobaczcie, z czego się zwierzyli.

Apoloniusz Tajner i jego młodsza o 36 lat żona, Izabela Podolec, zostali rodzicami. Para doczekała się wspólnego dziecka pięć miesięcy po szeroko komentowanym w mediach ślubie. Byli 9 lat razem, kiedy zdecydowali się na sformalizowanie związku. W niedzielę pojawili się w studiu DDTVN. Opowiedzieli o byciu rodzicami i o swoim związku. Zabrali ze sobą synka, Leopolda.

Zobacz: Izabela Małysz pokazała zdjęcia ze ślubu Apoloniusza Tajnera! Ciężarna panna młoda wyglądała jak Miss Świata!

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner w DDTVN. Jak wygląda młoda mama?

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner w niedzielę pojawili się w programie DDTVN, gdzie opowiedzieli o swoim związku i o debiucie rodzicielskim.

Para została sfotografowana w drodze do studia i trzeba przyznać, że Izabela w nowej fryzurze i wspaniałej formie, zaledwie miesiąc po porodzie, zachwyca wyglądem.

Kobieta była ubrana w czarne, obcisłe spodnie i szmaragdową bluzkę, na nogach miała szpilki. Nie straciła niczego z figury sprzed porodu. Jest smukła jakby wcale nie urodziła dziecka.

Zobacz: Młodsza o niemal 40 lat partnerka Prezesa PZN wygląda jak supermodelka! Apoloniusz Tajner pojawił się z nią na Balu Mistrzów Sportu!

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec w drodze do DDTVN

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec w drodze do DDTVN

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner – z czego zwierzyli się w DDTVN?

Małżonkowie zawitali w niedzielę Dzień Dobry TVN. Leopold towarzyszył rodzicom na kanapie programu, a w opiekę nad nim zaangażował się nawet sam Marcin Prokop. Młoda mama bardzo mocno komplementowała męża.

Mój mąż kompletnie się w tym odnalazł, widać, że jest doświadczonym ojcem, odczuwam to. Nie wyobrażam sobie, żebym miała być sama w tym czasie zaraz po porodzie. Albo to przychodzi z wiekiem, albo się muszę tego nauczyć – powiedziała.

Nie mogło zabraknąć pytania o sporą różnicę wieku dzielącą małżonków:

Czy dużo mieliście osób nieżyczliwych w otoczeniu, takich, którzy nie rozumieją, że miłość jest ważniejsza niż metryka? – zapytał Prokop.

Odpowiedziała mu Izabela Podolec.

Hejt nas dotyczy, ale nie dotyka. Jakbym się miała tym przejmować, groziłaby mi depresja. Dziecko mamy po 8 latach związku, więc już trochę inaczej teraz na to patrzą.

Apoloniusz Tajner dodał:

Ja tego nie zauważam, jestem skupiony na innych rzeczach – skwitował sprawę.

Powiedzieli też jak starsze rodzeństwo przywitało na świecie nowego brata. Przecież wiadomo, że Tajner ma już 40-letnią córkę Dominikę i 36-letniego syna Tomisława.

Dominika poznała brata parę dni temu, Tonio jeszcze się z bratem nie zapoznał na żywo – wyjaśnił mężczyzna.

Jak widać, szczęście nie zależy od wieku, czego przykładem jest szczęśliwa para Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec. W naszej galerii zdjęcia.

Zobacz: Dominika Tajner pochwaliła się młodszym o 40 lat braciszkiem. Cudny maluszek już jest rodzinną gwiazdą


Izabela Podolec - nowa fryzura

Izabela Podolec - nowa fryzura

Leopold Tajner

Leopold Tajner

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec - szczęśliwi rodzice

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec - szczęśliwi rodzice

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×