Szukaj

Te zdjęcia Antka Królikowskiego z nową dziewczyną to cios dla Julii Wieniawy! Kasia skradła nie tylko serce aktora

Antek i Kasia na spacerze z psem

Antek i Kasia na spacerze z psem

Antek Królikowski i Kasia wybrali się na spacer. Nie byli tam jednak sami. Towarzyszył im pies aktora i Julii Wieniawy – Klasyk. Jak zwierzak reaguje na swoją nową panią?

Antek Królikowski od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochany. Chociaż jego ukochana nie jest związana ze światem show-biznesu i koncentruje się na karierze prawniczej, para ma już ze sobą debiut na branżowej imprezie, a także wspólne wakacje bacznie relacjonowane przez media.

Okazuje się, że nie tylko aktor szaleje za swoją ukochaną. Dla Kasi stracił głowę także pies Królikowskiego – Klasyk, którego Antek przygarnął ze schroniska, kiedy był jeszcze w związku z Julią Wieniawą. Przypomnijmy, że kiedy poprzedni związek gwiazdora się rozpadł, to właśnie mężczyzna przejął opiekę nad psem. Jak widać, doskonale się w tej roli odnajduje. Ostatnio bowiem czworonóg ze swoim panem i jego ukochaną wybrali się na spacer. Zwierzak czuł się bardzo swobodnie w ich towarzystwie, o czym świadczyć może fakt, że regularnie merdał ogonkiem i krążył wokół swojej nowej pani.

Zakochani w pewnym momencie usiedli na ławce. Kiedy pies biegał po parku za zabawką, para miała czas, by skupić się na sobie. Między zakochanymi nie brakowało czułych gestów. Antek nie tylko przytulał Kasię, ale także dawał jej buziaki. Na zdjęciach zrobionych z ukrycia przez paparazzi doskonale widać, że parę łączy niezwykle silne uczucie, które jeszcze ani odrobinę nie przygasło. Od teraz swoim szczęściem dzielą się także z psem Julii Wieniawy.

Zobacz: Antek Królikowski przeszedł samego siebie! Aktora zabolały zaręczyny jego byłej dziewczyny Kasi Sawczuk!

Zobacz: Baron zakpił z Antka Królikowskiego! Tak odpowiedział na przytyk z siłowni 

Zobacz: Kasia powiedziała „nie” Antkowi Królikowskiemu. Co dalej z ich związkiem? Tabloid ujawnia


Antek Królikowski i Kasia na spacerze

Antek Królikowski i Kasia na spacerze

Antek Królikowski całuje Kasię

Antek Królikowski całuje Kasię

Antek Królikowski i Kasia na spacerze z Klasykiem

Antek Królikowski i Kasia na spacerze z Klasykiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×