Anna Wendzikowska włożyła niesforną sukienkę. Zawiał wiatr i zabrakło kilku centymetrów do wpadki

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska zachwyciła wiosenną stylizacją przed studiem Dzień Dobry TVN. Wiatr jednak chciał spłatać jej niezłego figla. O mały włos, a doszłoby do wpadki. 

Anna Wendzikowska to jedna z największych gwiazd programu Dzień Dobry TVN. W śniadaniówce możemy ją oglądać od wielu lat, a jej specjalnością są wywiady z największymi gwiazdami kina. Hollywood nie ma przed nią żadnych tajemnic. W swojej karierze przeprowadziła już rozmowy z między innymi z Angeliną Jolie czy Ryanem Gosslingiem. Widzowie z zapartym tchem czekają na jej kolejnych gości, którzy chętnie odsłaniają przed dziennikarką kulisy swojej pracy, ale także zdradzają co nieco z prywatnego życia.

Ania przez lata obecności w show-biznesie stała się inspiracją dla wielu młodych kobiet. Jest ona idealnym przykładem na to, że zawodową karierę można połączyć z macierzyństwem. Gwiazda wychowuje dwie kilkuletnie córeczki i chociaż nie jest w stałym związku, to doskonale sobie radzi z pracą i opieką nad dziewczynkami.

Anna Wendzikowska przed studiem Dzień Dobry TVN w niesfornej sukience

Ania pojawiła się piątek rano na ulicach Warszawy. W drodze do studia Dzień Dobry TVN towarzyszyli jej paparazzi, dla których była to znakomita okazja, by zrobić jej kilka nowych zdjęć. Dziennikarka tryskała humorem i chętnie zapozowała z uśmiechem do kilku kadrów.

Gwiazda jest znana z tego, że ma niebywałe wyczucie stylu. Jej stylizacje zawsze są wręcz perfekcyjnie przemyślane. Tworząc każdy kolejny look stara się łączyć bazowe kolory z ciekawymi dodatkami i printami, które nieco przełamują rutynę i nadają charakteru.

Ostatnio pojawiła się przed studiem śniadaniówki ubrana cała na niebiesko z fikuśną torebką marki Chanel, a dzisiaj najważniejszym elementem ubioru była zwiewna, brązowa sukienka w niewielkie białe kropki. Dobrała do tego karmelowy, klasyczny płaszcz oraz kowbojki w podobnym odcieniu. Wszystko uzupełniła niewielką pikowaną torebką.

Zwiewna kreacja sprawiła jej dzisiaj małego psikusa. Wiatr cały czas podwiewał ją do góry i gdyby była odrobinę krótsza, mogłoby dojść do niezłej wpadki. Na szczęście dłuższy płaszcz przytrzymał wszystko na swoim miejscu.


Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×