Szukaj

Anna Wendzikowska w gorącej czerwieni kokietowała paparazzi przed studiem „DDTVN”. Co za nogi!

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska w kolorowej sukni przed studiem Dzień Dobry TVN zachwycała paparazzi długimi nogami. Co za urok!

Dzień Dobry TVN króluje na antenie niezmiennie już od 15 lat. Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejny poranek i z zaciekawieniem siadają przed telewizory. W wakacje została zmieniona jego formuła,ale aktualnie program wrócił do starych zasad. Jednak nie wszystko pozostało w nim po staremu. Już niedługo będziemy mieli okazję oglądać nową parę prowadzących. Miejsce Kingi Rusin i Piotra Kraśko zajęły Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Anna Wendzikowska przed studiem Dzień Dobry TVN

Przed studiem Dzień Dobry TVN nie brakuje paparazzi, którzy z niecierpliwością czekają na gwiazdy. W piątkowy poranek udało im się przyłapać Małgorzatę Rozenek wraz z Radosławem Majdanem, którzy pojawili się w bardzo podobnych stylizacjach. Oboje wybrali eleganckie, ciemne garnitury z białym t-shirtem.

Zaraz po nich została przyłapana dziennikarka TVN-u Anna Wendzikowska, która pomimo ostatniej jesiennej aury, wybrała bardzo kolorową stylizację. Gwiazda postawiła na stylizację, którą z powodzeniem mogłaby założyć na romantyczną randkę. Jej czerwona sukienka w czarne cętki przyciągała uwagę przechodniów.

Kreacja miała asymetryczny dół, który z przodu sięgał długości kolan, dzięki czemu mogliśmy podziwiać jej długie, zgrabne nogi. Anna dodatkowo podkreśliła je, zakładając czerwone szpilki na wysokim obcasie.

Oprócz dość letniej sukienki, gwiazda wybrała również ponadczasową ramoneskę, która jest hitem każdej z pań już od kilkunastu sezonów. Do ręki wzięła natomiast pasującą do całości stylizacji czarną torebkę w typie listonoszki na srebrnym łańcuszku. Paparazzi przyłapali ją dosłownie w biegu, gdyż spiesząc się do studia, Anna pokonywała z gracją parkingowe barierki, odsłaniając przy tym swoje wdzięki.


Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×