Szukaj

Wendzikowska i Krupińska w DDTVN. Pierwsza w stylizacji w sam raz na randkę, druga jak w drodze na fitness

Anna Wendzikowska i Paulina Krupińska

Anna Wendzikowska i Paulina Krupińska

Anna Wendzikowska i Paulina Krupińska pojawiły się w studiu Dzień Dobry TVN. Panie wybrały stylizacje, które już z daleka przyciągały uwagę. Jak wyglądały? 

Dzień Dobry TVN od piętnastu lat umila widzom poranki. Program wrócił po wakacyjnej przerwie. Do obsady dołączyły nowe prowadzące Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, które zastąpiły Kingę Rusin i Piotra Kraśko.

Chociaż od momentu, w którym śniadaniówka po raz pierwszy pojawiła się na antenie zmieniali się dziennikarze, trzon programu pozostał niezmienny. To rozmowa z zaproszonymi do studia gośćmi, wśród których nie brakuje gwiazd. Inne stałe elementy to kącik kulinarny, relacje reporterów, cykliczne bloki oraz prognoza pogody.

Anna Wendzikowska i Paulina Krupińska przed studiem Dzień Dobry TVN

Przed studiem DDTVN nie brakuje paparazzi, którzy czekają na gwiazdy. W piątek przyłapali dwie dziennikarki TVN-u: Annę Wendzikowską i Paulinę Krupińską. Panie wybrały stylizacje, które z daleka przyciągały uwagę.

Wendzikowska postawiła na strój, który idealnie pasowałby na randkę. Ubrała się w ciemną sukienkę mini, która odsłoniła jej zgrabne nogi. Sięgnęła po skórzaną kurtkę i sandałki na obcasie. Jako dodatki dobrała pikowaną torebkę Chanel oraz duże, złote kolczyki. Dziennikarka zdecydowała się rozpuszczone włosy i wyrazisty makijaż, w którym dominowały mocno podkreślone usta.

Krupińska z kolei włożyła bardziej wygodny strój, w którym wyglądała jak w drodze na fitness. Wybrała dużą, białą bluzę z kapturem, którą zestawiła ze spodniami 3/4, a także torebką od YSL. Dziennikarka ma na sobie wygodne, sportowe buty i srebrne bransoletki. Paulina spięła włosy w kucyk i postawiła na bardzo delikatny makijaż.

Która stylizacja bardziej do Was przemawia? Zdjęcia w galerii.


Anna Wendzikowska w DDTVN

Anna Wendzikowska w DDTVN

Anna Wendzikowska w DDTVN. Wybrała torebkę Chanel

Anna Wendzikowska w DDTVN. Wybrała torebkę Chanel

Anna Wendzikowska w DDTVN

Anna Wendzikowska w DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×