Szukaj

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl przyłapani na czułościach na plaży! Było bardzo romantycznie

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl paparazzi

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl paparazzi

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl rok temu rozstali się, ale tylko na chwilę. Ich uczucie szybko odżyło i ma się świetnie. Paparazzi przyłapali parę na czułościach za kulisami programu Dzień Dobry Wakacje. W trakcie przerwy ukochany zajmował się dziećmi gwiazdy, a po zakończeniu show wręczył jej kwiaty. Zobacz zdjęcia.


Anna Wendzikowska dotąd nie miała szczęścia w miłości. Przypomnijmy, że pod koniec listopada 2018 roku media obiegła informacja, że dziennikarka rozstała się z ojcem swojej drugiej córki – Janem Bazylem. Na szczęście kryzys nie trwał długo i para do siebie wróciła.

Zobacz: Anna Wendzikowska w ramionach Jana Bazyla pływa z rekinami na Bahamach! Gwiazda potwierdziła swój związek!

Jan Bazyl i Anna Wendzikowska całują się na plaży

Wydawałoby się, że Anna Wendzikowska samotnie wychowuje dwie córki. Okazuje się jednak, że w jej życiu jest jeszcze ktoś. Na swoim profilu na Instagramie dziennikarka przez długi czas przyznawała, że w jej życiu pojawił się ktoś ważny. Nowa miłość. Dopiero po miesiącach spekulacji potwierdziło się, że gwiazda wróciła do swojego ostatniego partnera.

Na planie Dzień Dobry Wakacje w TVN, kręconego na plaży, fotoreporterzy dostrzegli Jana Bazyla, który zajmował się jej córkami, podczas gdy ona brała udział w nagraniu. Po zdjęciach wręczył jej kwiaty.

Anna i Jan znów wyglądają na szczęśliwych, a wsparcie jakie ma od ojca jej drugiej córki jest bezcenne. Widać, że ich uczucie ma się świetnie, a chwilowy kryzys jeszcze bardziej zbliżył ich do siebie. Na warszawskiej plaży nie brakowało bowiem czułości.

Zobacz: Anna Wendzikowska i Jan Bazyl wciąż są parą! Gwiazda opublikowała pierwsze wspólne zdjęcia z ukochanym po długiej przerwie!

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl na plaży w Warszawie

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl na plaży w Warszawie

Anna Wendzikowska i jej związki

Anna Wendzikowska przez trzy lata był żoną Christophera Combe’a. W 2010 roku była w kolejnym związku, ale wówczas nie zdradziła tożsamości ukochanego. Planowała wtedy ślub, jednak ten związek również nie przetrwał. W 2014 roku, po miesiącu znajomości, zaręczyła się wokalistą zespołu AudiofeelsPatrykiem Ignaczakiem. W 2015 roku urodziła się ich córka, Kornelia. Rok później rozeszli się. Na początku 2017 roku, Wendzikowska zaczęła spotykać się z Janem Bazylem. Zamieszkali razem, a 30 października 2018 roku na świat przyszła ich córka Antonina. Po miesiącu od narodzin dziecka, para się rozstała. Jak się okazało, nie na długo.

Zobacz: Anna Wendzikowska pierwszy raz o rozstaniu z partnerem! Jej komentarz nieźle was zaskoczy! [WIDEO]


Anna Wendzikowska i Jan Bazyl na plaży w Warszawie

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl na plaży w Warszawie

Anna Wendzikowska na plaży w Warszawie

Anna Wendzikowska na plaży w Warszawie

Jan Bazyl na plaży w Warszawie

Jan Bazyl na plaży w Warszawie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×