I wtedy wchodzi ona cała na niebiesko… Ania Wendzikowska zadała szyku wiosenną stylizacją

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska pojawiła się przed studiem Dzień Dobry TVN cała na niebiesko. Momentalnie wszystkie obiektywy fotoreporterów skierowały się na nią.

Anna Wendzikowska jest jedną z gwiazd programu Dzień Dobry TVN. Od wielu już lat jest reporterką, która przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami Hollywood. Przepytuje osoby znane z pierwszych stron gazet, a dzięki jej profesjonalizmowi i pogodnemu usposobieniu chętnie zdradzają one wszystkie największe sekrety. Dziennikarka jest świetnym przykładem na to, że macierzyństwo można doskonale połączyć z karierą. Gwiazda wychowuje samotnie dwie kilkuletnie córeczki. Niestety nie miała szczęścia w miłości, ale świetnie umiała zadbać o przyszłość swoją i swoich dzieci.

Ania miała też okazję być gospodynią kilku własnych formatów, gdzie poruszała kwestie związane z Hollywood. Jako znawczyni tego, co dzieje się w świecie filmu napisała także książkę Pytania o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic.

Ania Wendzikowska zachwyciła wiosenną stylizacją

Śniadaniówka stacji TVN zawsze gromadzi przed telewizorami sporą liczbę widzów. Z niecierpliwością czekają oni na kolejną porcję informacji, od których chętnie zaczynają dzień. Dzisiejsze wydanie poprowadzili uwielbiani przez fanów Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Nie zabrakło też Ani Wendzikowskiej.

Poranny program jest idealną sytuacją dla paparazzi, którzy chętnie fotografują prowadzących oraz gości po wyjściu ze studia. Dzisiaj wszystkie aparaty były skierowane na Anię Wendzikowską, która zachwyciła wiosenną stylizacją.

Dziennikarka znana jest z tego, że uwielbia bawić się modą. Ma też ogromne wyczucie stylu, czego wyrazem są jej stylizacje. Dzisiaj postawiła na monochromatyzm i pojawiła się na ulicach Warszawy ubrana cała na niebiesko. Gwiazda miała na sobie płaszcz w odcieniu baby blue, do tego dobrała zwiewną, lecz obszerną sukienkę długości midi. Wszystko uzupełniła wysokimi szpilkami w identycznym odcieniu, oraz nieco ciemniejszą pikowaną torebką marki Chanel.

Gwiazda prezentowała się zjawiskowo, a dobierając swój dzisiejszy strój, nie zapomniała także o niezbędnej ochronnej maseczce zakrywającej twarz. Ona również idealnie komponowała się z pozostałymi elementami garderoby. Jak zwykle postawiła też na bardzo delikatny makijaż, który jedynie podkreślił jej urodę. Dziennikarka zapewne jest modową inspiracją dla wielu swoich fanek. Zdjęcia pięknej Ani w naszej galerii.


Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×