Jak naprawdę wygląda Anna Wendzikowska? Fotograf przyłapał ją z samego rana przed studiem DDTVN i cała prawda wyszła NA JAW!

Anna Wendzikowska bez makijażu

Anna Wendzikowska bez makijażu

Anna Wendzikowska bez makijażu w drodze do DDTVN

Jak wyglądają gwiazdy bez makijażu? Anna Lewandowska czy Marina Łuczenko często pokazują się fanom w naturalnej odsłonie. Podobnie robi Kinga Rusin, którą fani okrzyknęli najpiękniejszą kobietą polskiego show-biznesu, gdy ze swojej bajecznej podróży pokazała zdjęcia bez grama wspomagaczy na twarzy. Choć nigdy nie wiadomo jak zareagują internauci – Ewa Chodakowska została dotkliwie skrytykowana za zdjęcia bez makijażu – gwiazdy zwykle nie boją się publikować swoich fotografii w całkowitym sate. Anna Wendzikowska również chwaliła się w przeszłości podobnymi zdjęciami, a jak wygląda naprawdę bez make-up’u?

Paparazzi przyłapali dziennikarkę w drodze do studio Dzień Dobry TVNWendzikowska spieszyła się do pracy i raźnym krokiem maszerowała ulicami Warszawy rozmawiając przez telefon – jej stylizacja to prawdziwa klasyka. Postawiła na brązy i ciepłe beże. Płaszczyk z asymetrycznym wykończeniem, boskie kozaki i torebka od Louis Vuitton świetnie pasowały nie tylko do siebie, ale również do boskiego ciała pięknej Anny. Uwagę zwraca jednak kompletny brak makijażu, ukazujący twarz dziennikarki w prawdziwym świetle. Jak wyglądała? Czysta cera, nieliczne zmarszczki przy ustach – nie od dziś wiadomo, że Wendzikowska prawie zawsze się uśmiecha – regularne brwi, ładnie wykrojone usta…

Jednym słowem: gwiazda nie ma się czego wstydzić, a wrzucane przez nią zdjęcia, na których prezentuje się bez makijażu wcale nie odbiegają od rzeczywistości.

A wy? Wolicie Annę z makijażem czy bez?

Zobacz: 38-letnia Małgorzata Socha zdjęciem bez makijażu wywołała poruszenie na Instagramie! “Nie jak żadna gwiazda”

Zobacz: 37-letnia Natalia Lesz bez makijażu wygląda jak licealistka! Jest praktycznie nie do rozpoznania!

Zobacz: Marina rozgrzała internet zdjęciem bez makijażu! To jaka jest śliczna nie mieści się w głowie!


Anna Wendzikowska bez makijażu

Anna Wendzikowska bez makijażu

Anna Wendzikowska bez makijażu

Anna Wendzikowska bez makijażu

Anna Wendzikowska bez makijażu

Anna Wendzikowska bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×