Anna Powierza nie przestaje się odchudzać. Tak gwiazda dba o sylwetkę, a przy tym ma bardzo modne buty Nessi [GALERIA]

Anna Powierza paparazzi

Anna Powierza paparazzi

Anna Powierza na rowerze

Anna Powierza popularność zdobyła dzięki roli w serialu Klan. Po urodzeniu córeczki aktorka miała spore problemy z wagą, ale od tego czasu sporo schudła. Paparazzi przyłapali ją na miejskiej wycieczce rowerowej. To jeden ze sposobów gwiazdy na dbanie o szczupłą sylwetkę.

Zobacz: Anna Powierza nie mogła schudnąć – żadna dieta nie działała. Ostatnio jednak w krótkim czasie zrzuciła aż 8 kilogramów

Czy odmieniła ją miłość? Kilka dni temu zaczęło się plotkować o romansie gwiazdy z kolegą z planu serialu „Klan” Tomaszem Stockingerem. Para ostatnio spędziła wspólne chwile nad polskim morzem.

W ostatnich dniach aktorka została przyłapana przez paparazzi podczas rowerowej wycieczki po warszawskiej Agrykoli. O wiele szczuplejsza sylwetka sprawiła, że nawet w casualowej stylizacji wyglądała świetnie. Dopełniły ją błękitne mokasyny marki Nessi.

Naszą uwagę zwrócił też stylowy rower, na którym wybrała się na przejażdżkę. To znana wsród fanów dwóch kółek marka Frappe. Cena tego modelu to ok. 2 tysiące złotych. Nic dziwnego, że wzbudzał spore zainteresowanie przechodniów, biegaczy i innych rowerzystów. Aktorka doskonale wpisuje się w trend użytkowania rowerów miejskich przez celebrytów.

Po jej uśmiechu widać, ze jazda rowerem sprawia jej prawdziwą frajdę, a przy okazji pozwala zachować wypracowaną z takim trudem nową sylwetkę.

Myślicie, że aktorka chce się zmienić dla nowego partnera?

Zobacz: Gwiazda „Klanu” spotyka się z kolegą z serialu! „Zachwycił intelektem, poczuciem humoru, dystansem do siebie. W jego towarzystwie czas tak szybko płynie

Anna Powierza w butach Nessi

Anna Powierza w butach Nessi

Buty Nessi

Buty Nessi


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×