Anna Popek zaprosiła paparazzi do ogrodu. Pokazała siostrę i córkę. Łączy je uderzające podobieństwo

Anna Popek sesja z bliskimi

Anna Popek podczas kwarantanny relaksuje się w ogrodzie. Dziennikarka wraz z siostrą i córką, Oliwią, wzięły udział w sesji zdjęciowej. Przepiękne zdjęcia obiegły media.

Anna Popek na czas kwarantanny zmieniła dietę, o czym opowiedziała w rozmowie z Faktem. Gwiazda stosuje się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia i stara się wzmocnić swój układ immunologiczny. Właśnie dlatego codzienne posiłki stara się wzbogacić o warzywa i owoce:

Dbam o odporność, więc kupuję dużo warzyw i owoców. Tak dla zdrowia. Sałata, marchewka, pietruszka, ogórki kiszone, to same witaminy, które są nam teraz bardzo potrzebne. Zrobiłam duże zakupy na kilka dni, więc nie będę musiała wychodzić z domu – zdradziła jakiś czas temu.

Anna Popek w niebieskiej sukience odpoczywa w ogrodzie

Chociaż Anna Popek wprowadziła zmiany w swojej diecie ze względu na zdrowie, wydaje się, że nowy sposób odżywiania korzystnie wpływa na jej sylwetkę. Wygląda fenomenalnie, czego dowodem są jej najnowsze zdjęcia.

Dziennikarka zaprosiła fotoreporterów do ogrodu i zdradziła, jak z siostrą i córką spędzają majówkę. Wizyta zaowocowała piękną sesją w domowym zaciszu.

Popek tego dnia zdecydowała się na przyciągającą uwagę stylizację. Ubrała się w chabrową sukienkę z krótkim rękawkiem, która wyeksponowała jej nogi. Dobrała do niej czarne buty na płaskim obcasie. Dziennikarka zadbała o makijaż, stawiając na podkreślone oko.

Anna Popek pozuje w sesji zdjęciowej

Anna Popek pozuje w sesji zdjęciowej

Ani towarzyszyły siostra Magdalena Krupa i córka Oliwia. W trójkę pozowały przed obiektywem. Trzeba przyznać, że każda z pań jest tak samo piękna, a córka dziennikarki jest bardzo do niej podobna.

Oliwia Popek - tak wygląda córka Ani Popek

Oliwia Popek – tak wygląda córka Ani Popek

Te zdjęcia z pewnością będą świetną pamiątką w rodzinnym albumie.

Zobacz także: Anna Popek odchodzi z TVP? Gwiazda pochwaliła się propozycją marzeń. I to prosto z zagranicy! [WIDEO]


Anna Popek, Oliwia Popek i Magdalena Krupa

Anna Popek, Oliwia Popek i Magdalena Krupa

Anna Popek, Oliwia Popek i Magdalena Krupa

Anna Popek, Oliwia Popek i Magdalena Krupa

Anna Popek i Magdalena Krupa

Anna Popek i Magdalena Krupa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×