Szukaj

Anna Mucha z nowym partnerem i dziećmi na spacerze. Beztroski czas, tylko ona jakaś taka zmęczona

Anna Mucha i Jakub Wons

Anna Mucha i Jakub Wons

Anna Mucha z dziećmi i Jakubem Wonsem przyłapana przez paparazzi. Gdzie została sfotografowana? Jak wyglądała gwiazda?

Anna Mucha należy do osób wykazujących się sporym dystansem do siebie samej i całego świata. Ostatnio kolorowa prasa pełna jest doniesień, na temat jej życia osobistego. Wszystko to za sprawą zabawy, w jaką wdała razem się z Kubą Wojewódzkim – zrobili sporo zamieszania w sieci, żeby zasugerować, że wrócili do siebie i odkryli miłość na nowo. Oboje mieli przy tym niezłą frajdę, a ich fani zacierali ręce, ciesząc się, że ich ulubieńcy znów są razem.

Na profilu dziennikarza co jakiś czas pojawiały się kolejne posty, na których publikował on zdjęcia tajemniczej kobiety, a wielu internautów było przekonanych, że to Ania. Ona podjęła grę byłego partnera. I jak już tak się pobawili, to okazało się, że każde jest w związku. Wojewódzki z tajemniczą Natalią, a Ania już od dłuższego czasu spotyka się z Jakubem Wonsem. Aktorem teatralnym i filmowym. Widzom jest znany z popularnych seriali Barwy szczęścia i Na dobre i na złe. Prywatnie był związany z Hanną Konarowską, z którą ma córkę.

Na zdjęciach, które obiegły media widać, że nowy partner nieźle dogaduje się z dziećmi gwiazdy.

Anna Mucha z dziećmi i Jakubem Wonsem na zdjęciach paparazzi

Marcello Sora i Ania Mucha rozstali się w przyjaźni i szacunku. Może o tym świadczyć choćby fakt, że współpracuje  z nim przy swoim nowym projekcie – będzie producentem sztuki Przygoda z ogrodnikiem. Więcej, również jej nowy partner bierze udział w przedsięwzięciu. W Party aktorka wyznała:

Lubię pracować z najlepszymi ludźmi w swojej dziedzinie. I Kuba i Marcello spełniają te warunki. Poza tym wszystko zostaje w rodzinie.

Zapytana o to, jak panowie dogadywali się podczas prób, odpowiedziała:

Bez problemu! Marcello ma talent do aranżacji i udało mu się, z włoskim smakiem, oddać klimat luksusowej willi głównych bohaterów – powiedziała.

Efekty tej współpracy już niedługo. Tymczasem Ania i jej dzieci, Stefania i Teodor, zostali sfotografowani razem z Wonsem. Wybrali się razem do teatru, a potem spacerowali razem. Aktorka wyglądała na zmęczoną, ale widać, że przyjemnie razem spędzają czas. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Anna Mucha z dziećmi i z partnerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×