Anna Mucha przyłapana z partnerem. Jednym stanowczym gestem pokazała paparazzi, co o nich myśli

Anna Mucha paparazzi

Anna Mucha paparazzi

Anna Mucha i Marcel Sora przyłapani w centrum Warszawy

Anna Mucha i Marcel Sora na zakupach w centrum Warszawy. Zaskakująca reakcja aktorki na widok paparazzi. Gdy tylko ich zobaczyła wysłała im… buziaka. Zobacz zdjęcia.

Jeszcze kilka dni temu Anna Mucha swoimi kobiecymi krągłościami na egzotycznej plaży po drugiej stronie globu. Gwiazda dała się porwać modzie na zimowe wakacje i biorąc przykład z wielu koleżanek po fachu, zdecydowała się opuścić chłodną Polskę. Przez kilka dni wylegiwała się na białym piasku, pływała, opalała i cieszyła beztroską. Te miłe momenty najwyraźniej już za nią, bo paparazzi przyłapali gwiazdę wraz z jej ukochanym w Warszawie. Późnym popołudniem para wybrała się na zakupy, a fotografowie mieli wystarczająco dużo szczęścia, żeby ich przyłapać.

Wygląda na to, że wyjazd wprawił Annę w naprawdę doskonały humor, bo gdy zobaczyła skierowane w swoją stronę obiektywy, nie przejawiła nawet cienia zdenerwowania. Wręcz przeciwnie! Za plecami Marcela Sory posłała fotografom całusa w powietrzu. Aktorka nie lubi, gdy nadmiernie jej się narzucają, więc musiała być w świetnym nastroju. Wyglądała też na wypoczętą, a jej nogi w czerwonych skórzanych spodniach prezentowały się fantastycznie. Zestawiła je z czarną puchową kurteczką, długim żółtym szalikiem i szarymi butami, otrzymując całkiem przyjemną dla oka zimową stylizację.

Jak wam się podoba?

Anna Mucha wspomina miłosne igraszki z Kubą Wojewódzkim! „Kuba jest w łóżku…”

Anna Mucha jest cała w nerwach! Nie obędzie się bez tabletek uspakających! Co się stało?!

Anna Mucha pozbyła się stanika i w samych stringach chwali się wdziękami na tropikalnej plaży! Nieziemski widok!


Anna Mucha i Marcel Sora przyłapani podczas zakupów

Anna Mucha i Marcel Sora przyłapani podczas zakupów

Anna Mucha i Marcel Sora w zimowych ubraniach

Anna Mucha i Marcel Sora w zimowych ubraniach

Anna Mucha na zdjęciach paparazzi

Anna Mucha na zdjęciach paparazzi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×