Anna Mucha z partnerem i dziećmi pod obstrzałem paparazzi! Nawet obiadu nie mogli zjeść spokojnie, nie mówiąc już o spacerze

Anna Mucha, dzieci, rodzina, obiad

Anna Mucha, dzieci, rodzina, obiad

Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi w Sopocie

Wakacje dobiegły już końca, ale chyba nikt nie zdążył o tym poinformować pogody. Jesień w Polsce jest w tym roku niezwykle ciepła, a temperatury rozpieszczają tych, którym straszna zima i chłody. Chociaż noce są już zimne, w ciągu dnia możemy się cieszyć pogodą, której bliżej do późnej wiosny niż połowy jesieni. Nic więc dziwnego, że są jeszcze tacy – nawet wśród znanych i lubianych – którzy pozwalają sobie na krótkie wypady za miasto. Wycieczki z dziećmi to specjalność Anny MuchyMarcela Sory.

Para, która wychowuje razem uroczą córeczkę i rezolutnego syna, postanowiła spędzić kilka dni w rodzinnym gronie i uciekła z zatłoczonej, głośnej Warszawy do Sopotu. Morze, słońce i relaks – czego chcieć więcej? Paparazzi przyłapali parę z pociechami podczas popołudniowego spaceru. Trzeba przyznać, że ich maluchy nie są już wcale takie małe. Jasnowłose rodzeństwo skakało wokół rodziców i cieszyło się przyjemną atmosfera, a rodzice czujnym okiem obserwowali ich zabawy. Przechodniom trudno zaś było oderwać wzrok od Muchy – i nikogo to raczej nie zdziwi.

Aktorka postanowiła pochwalić się pięknymi nogami w krótkiej spódniczce, do której dobrała czapkę w kolorze pastelowego różu, ciemną bluzę i białe sportowe buty. Okulary przeciwsłoneczne gwarantowały odrobinę prywatności i anonimowości, a Anna mogła w spokoju cieszyć się towarzystwem najbliższych.

Zdarzają wam się takie spontaniczne wyjazdy?

Karolinę Szostak dopadł efekt jo-jo? Najnowsze zdjęcia nieźle rozjaśniają spekulacje!

Anna Mucha i jej partner brutalnie zaatakowani w centrum Warszawy przez napastnika! Tylko u nas szczegóły całego zajścia

Kuba Wojewódzki wyciągnął sensacyjne zdjęcie z Anną Muchą! Odpowiedź aktorki była błyskawiczna

Anna Mucha pokazała niesfornego syna! Śliczny Teodor został gwiazdą Instagrama! [WIDEO]


Stefania Sora to córka Anny Muchy i Marcela Sory. Wyrosła na śliczną dziewczynkę

Stefania Sora to córka Anny Muchy i Marcela Sory. Wyrosła na śliczną dziewczynkę

Anna Mucha na spacer założyła czarne okulary

Anna Mucha na spacer założyła czarne okulary

Anna Mucha z Marcelem Sorą i dziećmi

Anna Mucha z Marcelem Sorą i dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×