Ona jest niemożliwa! Anna Mucha w misiu i różowym garniturze lansuje się na ulicach Warszawy. W siwych pasmach na włosach wysyłała całusy fotoreporterom

Anna Mucha ma siwe włosy

Anna Mucha ma siwe włosy

Anna Mucha paradowała po ulicach Warszawy w brązowym, długim misiu. Różowy garnitur i buty na platformie z daleka rzucały się w oczy. My patrzymy na włosy - siwe pasma na pierwszym planie. Zdjęcia paparazzi.

Anna Mucha bardzo wcześnie zetknęła się z aktorstwem, bo już jako 9-latka zadebiutowała w filmie Andrzeja Wajdy Korczak. Potem pojawiła się w wielu innych produkcjach, jak choćby w kultowej komedii Chłopaki nie płaczą. Popularność przyniosła jej jednak rola w serialu. Od lat wciela się w postać Madzi w M jak miłość

Oprócz występowania przed kamerami Mucha jest związana także z teatrem. Nie tylko występuje, ale jest także producentką spektaklu Przygoda z ogrodnikiem, którego reżyserem jest jej partner, Jakub Wons. Partnerzy w pracy starają się odłożyć na bok uczucia i zachować profesjonalizm:

Związek z kolegą po fachu Anna na początku trzymała w tajemnicy. Poznali się w 2016 r. podczas prac nad spektaklem Letni dzień. 2 lata później Jakub zagrał epizodyczną rolę w M jak miłość i nikt nie podejrzewał, że między nim a Muchą coś zaiskrzyło.

Obecnie już nie ukrywają, że są parą, zamieszkali razem i wszystko wskazuje na to, że bardzo dobrze im razem. Anna Mucha słynie też z ogromnego dystansu do siebie i świata, a także tego, że nie zwykła owijać w bawełnę i mówi, to co myśli.

Aktorka lubi też zaszaleć ze stylizacją. Nierzadko decyduje się na podkreślenie swoich kształtów. Jak wyglądała, kiedy na ulicach Warszawy wpadła na paparazzi?

Anna Mucha w brązowym misiu na ulicach Warszawy. Siwe włosy na pierwszym planie

Anna Mucha nie szczędzi fanom swoich wdzięków w social mediach. Na jej Instagramie nie brakuje odważnych zdjęć. Na co dzień także dba o to, żeby prezentować się nienagannie. Kiedy została sfotografowana na ulicach Warszawy przez fotoreporterów, miała na sobie brązowego misia – w podobnym kilka dni wcześniej paradowała Karolina Pisarek.

Nałożyła także różowy garnitur i buty na platformie w takim samy kolorze. Całość dopełniła camelowa torebka. Jednak tym razem nie stylizacja, a siwe pasma na głowie aktorki zwróciły uwagę. Anna od dłuższego czasu nosi taką samą fryzurę – ciemne, długie za ramiona włosy, które zwykle nosi rozpuszczone. Nie zabrakło także słynnej pewności siebie aktorki. Ona jest niemożliwa. Tylko zobaczcie, jak zareagowała, kiedy zobaczyła paparazzi. Zdjęcia w naszej galerii.


Anna Mucha w brązowym misiu na ulicach Warszawy

Anna Mucha w brązowym misiu na ulicach Warszawy

Anna Mucha w brązowym misiu na ulicach Warszawy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×