Anna Mucha zabrała całą rodzinę na sushi! Jej śliczna córka i przystojny partner byli w centrum uwagi

Anna Mucha na sushi

Anna Mucha na sushi

Anna Mucha z partnerem i dziećmi na sushi. Zdjęcia

Anna Mucha może mówić o prawdziwym szczęściu. Aktorka nie narzeka na brak pracy, regularnie występuje na deskach teatrów, gra w M jak miłośćnajpopularniejszym serialu w kraju, a producenci telewizyjnych shows biją się o jej angaż w swoich produkcjach. Mucha jest jedną z niewielu gwiazd, która od lat plasuje się w czołówce najbardziej lubianych przez publiczność. Oprócz satysfakcjonującego życia zawodowego, Anna może mówić również o sukcesie w życiu prywatnym.

Z informacji dostępnych na Wikipedii wiemy, że Anna Mucha ma dwoje dzieci – 4-letniego syna Teodora i  7-letnią córkę Stefanię, których ojcem jest jej wieloletni partner, przystojny Marcel Sora. Para rzadko razem pokazuje się publicznie, a w wywiadach Anna skutecznie ucina dyskusje na tematy dotyczące jej rodziny. Być może dlatego paparazzi namiętnie podążają za aktorką praktycznie dzień w dzień.

Ostatnio do internetu trafiły zdjęcia z rodzinnego obiadu Anny Muchy, na który wybrała się do modnej, warszawskiej restauracji z japońskim fast-foodem. Aktorka w towarzystwie ukochanego partnera i dwójki dzieci zajadała się swoimi ulubionymi przysmakami. Gdy gwiazda zieloną herbatą popijała smakowite maki, Marcel troskliwie zajmował się swoimi pociechami. Tuż przed wyjściem z knajpy, jak przystało na prawdziwego dżentelmena, ubrał córkę w ciepłą kurtkę.

Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz: Anna Mucha pokazała swoją uroczą twarz bez makijażu! “Cały czar prysł”

Zobacz: Anna Mucha założyła nowy profil na Instagramie! Jeszcze nikogo nie obserwuje ale już z nagim biustem liże talerze!

Zobacz: Anna Mucha wrzuciła selfie. Wygląda pięknie, ale jedna rzecz niepokoi… “Przyjrzyjcie się uważnie”


Anna Mucha z rodziną na sushi

Anna Mucha z rodziną na sushi

Anna Mucha z rodziną na sushi

Anna Mucha z rodziną na sushi

Marcel Sora ubiera córkę

Marcel Sora ubiera córkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×