Szukaj

Anna Mucha nawet na rodzinnym spacerze błyszczy jak gwiazda. Szczególnie w tych złotych kozaczkach!

Anna Mucha i Marcel Sora paparazzi

Anna Mucha i Marcel Sora paparazzi

Anna Mucha na spacerze z Marcelem Sorą

Nie ma żadnych wątpliwości, że Anna Mucha jest jedną z najpopularniejszych i najseksowniejszych polskich aktorek. Ma grono wielbicieli, na scenie w teatrze i na ekranach telewizorów pobija rekordy oglądalności, a jej dystans do siebie i szczery uśmiech podbijają serca tysięcy widzów i fanów na Instagramie. Mucha w opinii wielu uchodzi również za autorytet w sprawach stylu – jej stylizacje są zawsze w dobrym guście, dobierane pod apetyczną sylwetkę jedynie uwydatniają to, co gwiazda ma najlepsze. Nawet jej zdarzają się jednak drobne nieporozumienia modowe.

Jakiś czas temu paparazzi przyłapali Anię na spacerze ze swoim partnerem Marcelem Sorą. Gwiazda w czapce naciągniętej na głowę i pikowanym płaszczu przechadza się z partnerem ulicami Warszawy. Pod okryciem musiała mieć naprawdę krótką sukienkę, bo opalone nogi są świetnie wyeksponowane. Szeroki uśmiech, torba zarzucona na ramię, brak makijażu – w naturalnym wydaniu, gdy nie pozuje przed obiektywami, wygląda naprawdę dobrze.

I tylko złote buty typu emu kłócą się z całym tym sielankowym obrazkiem.

Czyżby Mucha pozazdrościła Małgorzacie Rozenek, która niedawno brylowała na Instagramie w złotej kurtce z podobnego materiału?

Zobacz: Małgorzata Rozenek jak żywy synonim luksusu. Szałowa kurtka z sieciówki, okulary niczego sobie, ale my patrzymy na plecak! To dopiero cacko!

Zobacz: Anna Mucha przyłapana w towarzystwie swoich słodkich dzieci! W bombowej miniówie i szałowych butach wygląda jak ich starsza siostra!

Zobacz: Internet oszalał! Annie Musze już zrobiło się gorąco i zrzuciła z siebie prawie wszystkie ciuszki! Nie za ostro?

Zobacz: Anna Mucha zaszalała podczas niedzielnego obiadu! Pochwaliła się światu powalającą wysokością rachunku! Czy zostawiła napiwek?


Anna Mucha w złotych butach i Marcel Sora

Anna Mucha w złotych butach i Marcel Sora

Anna Mucha i Marcel Sora

Anna Mucha i Marcel Sora

Anna Mucha w puchowej kurtce i złotych butach

Anna Mucha w puchowej kurtce i złotych butach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×