Szukaj

Anna-Maria Sieklucka przyłapana na zakupach w drogiej stylizacji. Za sam płaszcz zapłaciła 1300 złotych

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna-Maria Sieklucka postanowiła wyskoczyć na zakupy. Gwiazda 365 dni pojawiła się na jednej z najpopularniejszych warszawskich ulic, a paparazzi zrobili jej kilka zdjęć. Jak wyglądała?

Anna-Maria Sieklucka wielki rozgłos zdobyła dzięki roli w filmie 365 dni. Ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej spotkała się z jeszcze większym zainteresowaniem niż sam bestseller. Podczas premiery, która odbyła się w lutym zeszłego roku, w kinach w całym kraju pojawiły się prawdziwe tłumy fanów.

Dziełami byłej dziewczyny Barona zainteresowali się zagraniczni dystrybutorzy. Książka Lipińskiej została już przetłumaczona na kilka języków, a wielki kinowy hit poznali widzowie na całym świecie za pomocą platformy Netflix. Film zadebiutował tam 7 czerwca, a zaledwie trzy dni później trafił na 1. miejsce na liście Top 10 najchętniej oglądanych filmów.

Nikt chyba nie spodziewał się tak wielkiego sukcesu. Aktorzy grający główne role z miejsca stali się wielkimi gwiazdami. Michele Morrone, który wcielił się rolę Massimo, w pełni wykorzystał swoje 5 minut i zainteresował sobą nawet Hollywood. Sieklucka po premierze i promocji filmu postanowiła stanąć nieco z boku. Popularność, jaką zyskała, nieco ją zaskoczyła. Obecnie jej profil na Instagramie śledzi prawie 3 miliony fanów. To więcej niż ma Julia Wieniawa.

Ostatnio Anna-Maria ku uciesze fanów coraz częściej pojawia się w mediach. Już w maju aktorka wejdzie na plan drugiej części 365 dni.

Anna-Maria Sieklucka na zakupach w luksusowej stylizacji

Kilka tygodni temu do kolorowej prasy trafiła informacja o tym, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć Annę-Marię w jednym z najpopularniejszych show z udziałem gwiazd. Aktorka zaprezentuje swoje wokalne umiejętności w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W przerwie pomiędzy zdjęciami gwiazda postanowiła wybrać się na zakupy.

Paparazzi przyłapali ją na jednej z najpopularniejszych ulic Warszawy, czyli Koszykowej. Znajduje się tam kilka znanych butików polskich marek, które są chętnie odwiedzane przez osoby z pierwszych stron gazet. Aktorka wybrała luźny outfit od Bizuu. Włosy związała w kok i nie zapomniała też o obowiązkowej maseczce.

Miała na sobie różowy dres z kwiatowym printem. Za taki komplet trzeba zapłacić niemal 800 zł. Do wszystkiego dobrała czarny płaszcz z kolorowymi naszywkami tej samej marki, który uszczuplił jej portfel o niemal 1300 zł. Na nogi włożyła czarne kozaki.

Być może stylizacja Anny-Marii nie należała do najtańszych, ale z pewnością teraz, gdy aktorka znajduje się w czołówce polskich gwiazd, takie kwoty nie robią na niej większego wrażenia.


Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×