Kto robi zdjęcia Anny Lewandowskiej do jej serwisów społecznościowych? Taki fotograf bierze fortunę!

anna lewandowska zdjęcia mazury

anna lewandowska zdjęcia mazury

Anna i Robert Lewandowscy na Mazurach

Anna i Robert Lewandowscy żyją w ciągłym pędzie. Mają nie tylko sporo obowiązków zawodowych, ale także prywatnie lubią aktywnie spędzać czas. Jednak i tak usportowiona para potrzebuje czasami chwili oddechu. Niedawno mieli ku temu doskonałą okazję.

Po EURO 2016 małżeństwo udało się na wakacje do Grecji. Ledwie wrócili z tego urlopu, a już pojechali w kolejne miejsce. A konkretnie na ich ukochane Mazury, gdzie odpoczywali także w czerwcu tuż przed Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej.

Zobacz: Anna się opala, Robert pływa na desce. Lewandowscy w czerwcu na Mazurach

Ich lipcowy mazurski urlop jest aktywny i rodzinny, bo Ania i Robert wypoczywają w towarzystwie mamy Ani. Robert Lewandowski próbował sił na desce surfingowej. W swoich codziennych ćwiczeniach uwzględniła ją także – choć w nieco mniej typowy sposób – Anna Lewandowska. Trenerka wykorzystała ją jako równoważnię i pokazała serię ćwiczeń stabilizacyjnych. Efektami podzieliła się na Instagramie.

A w naszej galerii możecie zobaczyć kulisy tej sesji zdjęciowej i nagraniowej, której autorem jest nie kto inny, tylko mąż Ani. Robert Lewandowski z wyraźną uwagą uwieczniał sesję treningową swojej żony tak, by wypadła jak najlepiej.

Cóż, taki mąż to prawdziwy skarb. 🙂

Anna Lewandowska na Mazurach z mężem Robertem Lewandowskim (fot. Agencja SE / EAST NEWS)

Anna Lewandowska na Mazurach z mężem Robertem Lewandowskim. Trenerka ćwiczy, Robert robi zdjęcia (fot. Agencja SE / EAST NEWS)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×