Anna Lewandowska w kaloszach z innymi WAGs relaksuje się w Opalenicy. Paparazzi mieli co fotografować

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska razem z innymi polskimi WAGs kilka dni temu zameldowała się w ośrodku szkoleniowym w Opalenicy. Żony polskich kadrowiczów wybrały się na strzelnicę, a wszystko uwiecznili paparazzi.

Od kilku dni piłkarze reprezentacji Polski razem ze swoimi rodzinami przebywają w ośrodku szkoleniowym Opalenicy, gdzie kadrowicze przygotowują się do meczów Mistrzostw Europy. Zawodnicy uniknęli rozłąki z rodzinami i zabrali ze sobą żony i dzieci, a od samego początku do sieci trafiają kolejne zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak wszyscy spędzają razem czas na zabawach i integracji. Najbardziej aktywna w social mediach jest Anna Lewandowska, która na bieżąco pokazuje, jak bawi się razem z mężem i dwiema córeczkami.

W sieci nie zabrakło też wielu zdjęć opublikowanych przez Marinę Łuczenko, która razem z uroczym synkiem Liamem również zameldowała się w ośrodku sportowym, by towarzyszyć swojemu mężowi Wojciechowi Szczęsnemu. Teraz paparazzi udało się uwiecznić żony i partnerki piłkarzy, które postanowiły skorzystać z miejscowych atrakcji.

Anna Lewandowska z innymi WAGs wybrała się na strzelnicę

Wizyty całych rodzin piłkarzy w polskim ośrodku sportowym są wielką gratką dla fotoreporterów. Chociaż żony i partnerki piłkarzy same dodają zdjęcia w sieci i pokazują, jak doskonale się razem bawią, to i tak jest to prawdziwa atrakcja dla paparazzi. Na co dzień bowiem sportowcy mieszkają w różnych częściach świata i rzadko mogą się spotkać, a tym bardziej w towarzystwie najbliższych. Szczególną uwagę skupiają oni na żonie Roberta Lewandowskiego. Już raz udało im się zrobić jej sesję podczas spaceru z córeczkami.

Dzisiaj fotoreporterom udało się zrobić kilka zdjęć, na których możemy zobaczyć żony piłkarzy, które wybrały się wspólnie na strzelnicę Remes. Zdołali uchwycić w kadrach Anię Lewandowską, która w luźnym stroju i wygodnej bluzie postanowiła sprawdzić swoje celne oko. Na nogi włożyła kalosze marki Celine, za które trzeba zapłacić około 2 tys. złotych. Razem z nią sfotografowano także dziewczynę Dawida Kownackiego, czyli Aleksandrę Adamczak i Wiolettę Kanafę, która jest związana z Karolem Linettym. Na strzelnicy zabrakło jedynie Mariny Łuczenko.

Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.


Anna Lewandowska na strzelnicy w Opalenicy

Anna Lewandowska na strzelnicy w Opalenicy

Anna Lewandowska na strzelnicy w Opalenicy

Anna Lewandowska na strzelnicy w Opalenicy

Anna Lewandowska na strzelnicy w Opalenicy

Anna Lewandowska na strzelnicy w Opalenicy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×