Anna Lewandowska z Klarą spaceruje po Warszawie. Nawet w naturalnym wydaniu wygląda pięknie

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska wybrała się z Klarą na spacer po Warszawie. Gwiazda nie chciała zwracać na siebie uwagi, dlatego wybrała zaskakującą stylizację. Zobaczcie zdjęcia paparazzi. 

Anna Lewandowska odniosła wielki sukces. Kiedy zakończyła swoją sportową karierę, zajęła się fitnessem. Stała się jedną z najbardziej znanych trenerek nie tylko w Polsce. W czasie pandemii, gdy siłownie bardzo długo były zamknięte, stworzona przez nią aplikacja przeżywała prawdziwy boom. Ania już jakiś czas temu rozszerzyła także swoją ofertę o zdrowe produkty spożywcze, dietetyczny catering, a od niedawna proponuje także suplementy diety. Jest też właścicielką marki kosmetycznej, która oferuje produkty do pielęgnacji ciała.

Gwiazda pomimo napiętego zawodowego grafiku cały czas wspiera też męża w karierze. Robert przy okazji wszystkich publicznych wystąpień zawsze podkreśla, jak ważna jest dla niego jego żona i córeczki. Lewa każdą wolną chwilę poświęca swojej rodzinie. Małżonkowie wspólnie wychowują Klarę i Laurę, które towarzyszą im także podczas zgrupowania w Opalenicy.

Anna Lewandowska spaceruje z Klarą po ulicach Warszawy

Ania już od dłuższego czasu przebywa w Polsce. Trenerka razem z córeczkami towarzyszy mężowi podczas zgrupowania kadrowiczów w Opalenicy. Piłkarze tym razem zjawili się w ośrodku sportowym razem z rodzinami, a po treningach integrują się i spędzają wspólnie czas na zabawach. Widać, że ten czas bardzo im służy i chętnie dzielą się w sieci kadrami z wyjazdu.

Przyjazd Ani i Roberta Lewandowskich do Polski jest prawdziwą gratką dla paparazzi. Na co dzień para mieszka w Monachium, więc zawsze gdy pojawiają się w kraju, wzbudzają spore zainteresowanie. Ostatnio fotoreporterzy sfotografowali Anię spacerującą razem z 4-letnią Klarą po centrum Warszawy. Gwiazda zawsze błyszczy stylizacjami i na oficjalnych spotkaniach pojawia się w niesamowitych kreacjach.

Poruszając się po stolicy, nie chciała skupiać na sobie uwagi i wzbudzać niepotrzebnego zainteresowania dlatego włożyła na siebie brązowe proste spodnie, i ciemną obszerną bluzę. Na oczach miała okulary przeciwsłoneczne, a na stopy włożyła wygodne buty na płaskiej podeszwie. Gdyby nie czarna torebka marki Chanel ciężko byłoby ją odróżnić od przeciętnej mamy spacerującej z córką po mieście. Ania pomimo tego, że starała się nie rzucać w oczy, to nadal wyglądała pięknie i stylowo. W takim naturalnym wydaniu również zachwyca. Widać, że spędzając czas z dziećmi, stawia na wygodne stylizacje.


Anna Lewandowska z Klarą w Warszawie

Anna Lewandowska z Klarą w Warszawie

Anna Lewandowska z Klarą w Warszawie

Anna Lewandowska z Klarą w Warszawie

Anna Lewandowska z Klarą w Warszawie

Anna Lewandowska z Klarą w Warszawie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×