Szukaj

Anna Lewandowska z bratem i babcią na meczu Polska-Austria. Gwiazda w krótkich szortach dopingowała Roberta

Anna Lewandowska pojawiła się wraz z bratem, Piotrem Stachurskim, na meczu eliminacji do Mistrzostw Europy 2010, na którym Polska zmierzyła się z Austrią. Wyglądała świetnie. Takiego wsparcia Robert Lewandowski zawsze potrzebuje. Zobaczcie.
Anna Lewandowska, babcia, brat, mecz

Anna Lewandowska, babcia, brat, mecz

Anna Lewandowska pojawiła się razem z bratem Piotrem Stachurskim w loży dla VIP-ów na meczu polskiej reprezentacji w eliminacjach do Euro 2010. Razem postanowili wesprzeć Roberta Lewandowskiego i drużynę w zmaganiach z Austriakami.

Zobacz: Gwiazdy na meczu Polska-Austria: Anna Lewandowska, Zosia Ślotała, Michał Piróg, Dominika Grosicka

Anna Lewandowska z bratem na meczu Polska-Austria

Anna Lewandowska postawiła na swobodną stylizację. Do dżinsowych szortów założyła długą, śnieżnobiałą koszulę, którą włożyła do spodenek z przodu, tył pozostawiając swobodny. Rozpuszczone włosy, charakterystyczna grzywka i delikatny makijaż dopełniały całości. Uszy ozdobiła dużymi, złotymi kolczykami, które świetnie podkreślały letnią opaleniznę.

Stylizację uzupełniła o małą, czarną, kuferkową torebkę oraz skórzane botki, które dodawały jej rockowego charakteru. Wyglądała dziewczęco i świeżo. Takiego kibica każdy może Robertowi Lewandowskiemu pozazdrościć. Piotr Stachurski przybył w niebieskiej bluzie sportowej i dżinsach. Rodzeństwo towarzyszyła babcia, którą czule zajmowała się Ania. Widać, że świetnie się bawili.

Zobacz: Brat Anny Lewandowskiej o plusach i minusach popularności: “Widzę to też u Ani i Roberta” [WIDEO]

Skład Polski w meczu z Austrią

Wyjściowy skład Polski na mecz z Austrią: Łukasz Fabiański, Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Krystian Bielik, Dawid Kownacki, Piotr Zieliński i w ataku Robert Lewandowski.

Selekcji dokonał Jerzy Brzęczek, dawniej polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika, obecnie trener piłkarski, wicemistrz olimpijski z 1992, a od 2018 selekcjoner reprezentacji Polski.

Zobacz: Robert Lewandowski niespodziewanie pojawił się z urodzinowym prezentem na treningu Ani. Za kulisami było bardzo romantycznie


Anna Lewandowska z babcią na meczu Polska-Austria

Anna Lewandowska z babcią na meczu Polska-Austria

Anna Lewandowska z babcią i bratem na meczu Polska-Austria

Anna Lewandowska z babcią i bratem na meczu Polska-Austria

Anna Lewandowska na meczu Polska-Austria

Anna Lewandowska na meczu Polska-Austria

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×