Anna Lewandowska już złapała flow z zagranicznymi WAGs! Tak razem spędzają czas. Polka przyćmiewa je urodą

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska kibicował Robertowi w spotkaniu z Realem Sociedad. Na trybunach sfotografowali ją paparazzi. Zasiadła na Camp Nou w otoczeniu innych WAGs. 

Anna Lewandowska razem z Robertem zbudowali wokół siebie prawdziwe imperium. Piłkarz i jego żona robią międzynarodowe kariery, co przekłada się także na finanse. Kapitan reprezentacji Polski jest zawodnikiem FC Barcelony, gdzie zarabia krocie, a Ania prowadzi kilka znakomicie prosperujących biznesów i cały czas rozwija swoją działalność.

Zeszły rok ze względu na nowy kontrakt sportowca i przeprowadzkę z Niemiec do Hiszpanii był przełomowy w życiu Lewandowskich. W nieco cieplejszym klimacie rodzina odnalazła się wręcz błyskawicznie. Dziewczynki zaaklimatyzowały się w nowej szkole i przedszkolu, a ich mama odnalazła w sobie nową pasję. Trenerka fitnessu zaczęła tańczyć zmysłową bachatę a postępami w opanowywaniu kolejnych kroków chwali się w sieci.

Po 4 miesiącach tańczenia bachaty mogę śmiało powiedzieć, ze zaczynam się uzależniać od tej aktywności. Poza treningami namawiam Was również do tańca – napisała w opisie wideo, na którym zaprezentowała umiejętności taneczne.

Cały czas jest jednak największym wsparciem dla swojego męża. Gwiazda nieustannie pojawia się na trybunach i kibicuje mu w kolejnych meczach. Tak było też podczas spotkania FC Barcelony z Realem Sociedad.

Anna Lewandowska na meczu FC Barcelona. Zdjęcia paparazzi

25 stycznia Barcelona rozegrała zwycięski mecz z Realem Sociedad. Po jedynej bramce zdobytej przez Dembele drużyna awansowała do półfinału Pucharu Króla. Tym razem Robert Lewandowski nie zdobył bramki, ale jak zawsze mógł liczyć na mocne wsparcie swojej ukochanej żony. Ania Razem z innymi WAGs pojawiła się na trybunach i trzymała kciuki za męża. Oczywiście paparazzi nie przepuścili takiej okazji i zrobili trenerce kilka zdjęć.

Ania postanowiła nieco wyróżnić się z tłumu. Postawiła na sportową elegancję. Na Camp Nou pojawiła się w ciepłej brązowej bluzie z kapturem. Zarzuciła na nią jasny trencz, a na jej głowie znalazła się zielona czapeczka z daszkiem. Towarzyszyły jej: Mikky Kiemeney, czyli partnerka Frenkiego de Jonga i Gatica.

Zdjęcia z meczu zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba Ania w tej stylizacji?


Anna Lewandowska i Gatica na meczu FC Barcelona

Anna Lewandowska i Gatica na meczu FC Barcelona

Anna Lewandowska i Gatica na meczu FC Barcelona

Anna Lewandowska i Gatica na meczu FC Barcelona

Anna Lewandowska ogl?da mecz FC Barcelona - Real Sociedad

Mikky Kiemeney, Anna Lewandowska i Gatica na meczu FC Barcelona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×