Szukaj

Zdenerwowana Anna Lewandowska w szałowej wojskowej kurtce szaleje na stadionie! Tak kibicuje Robertowi podczas meczu z Łotwą!

Anna Lewandowska na mecz Polska – Łotwa

Anna Lewandowska na meczu Polska – Łotwa

Anna Lewandowska jak zawsze z całych sił dopinguje swojego męża, zatem nie mogło jej zabraknąć podczas niedzielnego starcia kadrowiczów z Łotwą na Stadionie Narodowym. WAG na meczu pojawiła się w barwach bojowych – miała na sobie modną kurtkę moro.

Reprezentacja Polski w niedzielę rozgrywa swój kolejny mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 roku. Pierwszy pojedynek z Austrią Polacy wygrali 1-0, po bramce strzelonej przez obecnego asa polskiej drużyny, Krzysztofa Piątka. W niedzielę natomiast drużyna Jerzego Brzęczka spotkała się na stadionie Narodowym w Warszawie z reprezentacją Łotwy.

Przed meczem z Łotyszami polską kadrę zaatakował wirus, który wykluczył z meczu Jana Bednarka i Bartosza Bereszyńskiego. Z kolei Marcin Kamiński nie zagrał z powodu urazu uda. Na murawę nie wybiegł też Szymon Żurkowski, który został oddelegowany do kadry U-21 – młodzieżowcy zagrają w poniedziałek z Serbią. Zatem Polacy z Łotwą zagrali w składzie: Wojciech Szczęsny, Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Michał Pazdan, Arkadiusz Reca, Kamil Grosicki, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski.

Na stadionie nie mogło zabraknąć Anny Lewandowskiej, która zawsze bardzo entuzjastycznie kibicuje  swojemu małżonkowi – Robertowi Lewandowskiemu. Anna na Narodowym pojawiła się w bojowym nastroju, w wojskowej odsłonie. Na trybunach stadionu trenerka szalała ubrana w sportową zieloną kurtkę typu moro do której dobrała niebieskie dopasowane spodnie jeansowe.

Najwyraźniej obecność Anny przyniosła Robertowi szczęście, bowiem kapitan naszej reprezentacji przełamał wreszcie złą passę i strzelił gola!

 Polska wygrała z Łotwą 2-0!

Klara Lewandowska już złapała sportowego bakcyla! Ćwiczy jak profesjonalistka [WIDEO]

Euro 2020: Polska rozgromiła Austrię! Instagram gwiazd zmienił się w trybuny!

Anna Lewandowska pokazała czym się objada gdy nikt nie patrzy. Nawet jej zdarza się ignorować dietę!


Czy Anna Lewandowska ma dobry modowy gust?

×