Szukaj

Luksusowa Anna Lewandowska promienieje pod studiem TVN-u! Właśnie została nową gwiazdą stacji!

Dzień Dobry TVN – wizyta Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska pod studiem Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska nie mogła zostać niezauważona pod studiem Dzień Dobry TVN. Na trenerkę zaraz przy wyjściu z budynku rzucił się tłum paparazzi, który uwiecznij jej stylizację na zdjęciach. Spójrzcie tylko na jej spódniczkę!

Sądząc po częstości chałturzenia na salonach (czyli od wielkiego dzwonu), stwierdzamy, że Ania Lewandowska nie lubi pokazywać się publicznie w miejscach, gdzie czeka na nią tłum paparazzi. Czasem jednak zobowiązania zawodowe zmuszają ją do takich spotkań – tak jak w poniedziałkowy poranek.

I choć gwiazda ma za sobą zapewne nieprzespaną noc – wczoraj bowiem do późna kibicowała Robertowi Lewandowskiemu na Stadionie Narodowym podczas meczu eliminacyjnego do Euro 2020 z Łotwą, to dzisiaj, od samego rana, promieniała niczym słońce w upalnej Hiszpanii. Trenerka do TVN-u wybrała się ubrana w białą spódniczkę, łososiowy golf i beżowe botki. Całość uzupełniła oversize’owym, brązowym płaszczem i karmelową torbą. Całość wyglądała naprawdę bardzo stylowo.

Żona kapitana reprezentacji Polski przybyła na róg ulic Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie, by w Dzień Dobry TVN zapowiedzieć, że od jutra będzie miała okazję poprowadzić cykl Sztuki walki, który jej wierni fani mogą kojarzyć z Internetu. Gwiazda najwyraźniej postanowiła poszerzyć horyzonty i sukces w sieci przekuć na sukces w telewizji. Trzymamy więc mocno za nią kciuki i czekamy na premierowy odcinek.

Dużo się teraz mówi o tym, że kobiety powinny się wspierać. Myślę, że to słowo “powinny” jest kluczowe, bo nie zawsze tak jest. Chciałam w tym cyklu pokazać, że kobiety naprawdę się wspierają i potrafią to robić, a także że są silniejsze razem – przyznała Anna na antenie porannego talk-show TVN-u.

Tymczasem spójrzcie na jej najnowszą, bardzo luksusową stylizację. Prawda, że wygląda wystrzałowo?

Anna Lewandowska w nowej roli! Została prowadzącą Dzień Dobry TVN!

Zdenerwowana Anna Lewandowska w szałowej wojskowej kurtce szaleje na stadionie! Tak kibicuje Robertowi podczas meczu z Łotwą!

Anna Lewandowska pokazała czym się objada gdy nikt nie patrzy. Nawet jej zdarza się ignorować dietę!


Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?

×