Anna Kalczyńska z ogromnym bukietem kwiatów przemierza ulice Warszawy. To prezent dla Rozenek?

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska z ogromnym bukietem błękitnych hortensji w obiektywie paparazzi. Kolor baby blue według tradycji zarezerwowany jest dla chłopców. Czy to prezent dla Małgorzaty Rozenek i jej synka Henia?

Anna Kalczyńska pracę w TVN-ie zaczęła w 2002 roku, kiedy to dołączyła do zespołu TVN24. Była współautorką i wydawcą magazynu Studio Europa, a od lutego 2006 roku również jego prezenterką. Prawdziwy rozkwit jej kariery telewizyjnej nastąpił osiem lat później, a to za sprawą śniadaniówki Dzień Dobry TVN.

Kalczyńska dołączyła do obsady porannego show zaraz po tym, jak szeregi zespołu opuściła Jolanta Pieńkowska. Gwiazda szybko zyskała sympatię widzów i gości. Na początku prowadziła program w duecie z Jarosławem Kuźniarem. Potem dołączył do niej Andrzej Sołtysik.

Obecnie Ania zalicza się do czołówki najbardziej rozpoznawalnych i lubianych prezenterek telewizyjnych. Jej regularnie aktualizowany profil na Instagramie rośnie w siłę z każdym dniem, a co za tym idzie – co jakiś czas staje się bohaterką publikacji na łamach kolorowej prasy. O sporej popularności dziennikarki świadczy także sympatia, jaką darzą ją stołeczni paparazzi. Co jakiś czas możemy podziwiać zrobione ukradkiem zdjęcia stylowej Kalczyńskiej w codziennych sytuacjach.

Anna Kalczyńska z bukietem błękitnych hortensji. To dla Rozenek?

W środę gwiazda została sfotografowana tuż przed południem, gdy po opuszczeniu studia Dzień Dobry TVN wsiadła do auta z ogromnym bukietem błękitnych hortensji.

Przemierzając ulice Warszawy, rozsyłała uśmiechy. Powodów do zadowolenia miała co najmniej kilka. Nie dość, że program, w którym występuje – według najnowszych wyników oglądalności – prześcignął konkurencyjne Pytanie na śniadanie, to jeszcze dzisiaj na świat przyszło wyczekiwane dziecko jej dobrej koleżanki z pracy.

Kalczyńska z nieskrywaną satysfakcją jako pierwsza przekazała światu nowinę o narodzinach synka Małgorzaty Rozenek. Jej słowa od rana cytują serwisy plotkarskie. Niewykluczone więc, że ogromny bukiet w kolorze dedykowanym chłopcom, jest prezentem dla świeżo upieczonej mamy i jej synka Henia.


Anna Kalczyńska z bukietem błękitnych hortensji

Anna Kalczyńska z bukietem błękitnych hortensji

fot. AKPA

fot. AKPA

Anna Kalczyńska z bukietem błękitnych hortensji

Anna Kalczyńska z bukietem błękitnych hortensji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×