Szukaj

Anna Kalczyńska stylowa jak Kinga Rusin przyłapana po wyjściu z pracy! Jakim autem jeździ gwiazda TVN?

Oglądacie Dzień Dobry Wakacje? Jedną z prowadzących jest właśnie Anna Kalczyńska, która cieszy się sympatią widzów. Dzisiaj do pracy gwiazda przyjechała luksusowym samochodem za 300 tysięcy złotych! Do tego wyglądała jak milion dolarów.
Jakim samochodem jeździ Anna Kalczyńska?

Jakim samochodem jeździ Anna Kalczyńska?

Jak co roku z okazji wakacyjnej przerwy Dzień Dobry TVN przechodzi transformację w Dzień Dobry Wakacje. Ulubionych prowadzących możemy oglądać tylko w weekendy – a szkoda! Dziś prowadzącą była Anna Kalczyńska, a przed kamerami towarzyszył jej Filip Chajzer.

Polacy kochają program śniadaniowy TVN i chętnie go oglądają. O tym, co działo się na wizji nie będziemy Was informować. Pewnie i tak widzieliście! Mamy coś ciekawszego. Tuż po wyjściu ze studia przy skrzyżowani ul. Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie, Anna Kalczyńska została przyłapana przez paparazzi.

Ubrana w szerokie, zwiewne, białe i szalenie modne spodnie powędrowała prosto do swojego samochodu. Chcecie wiedzieć, czym jeździ? To biały Jeep Grand Cherokee. Terenowy samochód to być może nie najwygodniejsze rozwiązanie na warszawskie ulice. Weźcie jednak pod uwagę, że prowadząca jest mamą trójki dzieci – Jasia, Hani i Krysi. W tym wypadku duży samochód to niemal podstawa! Niestety nie każdy może sobie pozwolić akurat na takie auto. W salonach jego cena waha się w granicach 300 tysięcy złotych!

Zobacz: Anna Kalczyńska w ostrych słowach o zwolnieniu Katarzyny Bosackiej z TVN-u. Panie chyba nie były przyjaciółkami [WIDEO]

Zobacz: Anna Kalczyńska na imprezie „Vogue’a” wyglądała lepiej niż księżna Kate w Ascot! Co za klasa!

Zobacz: Piękna Anna Kalczyńska ze swoją słodką córką dzielnie walczą z tropikalnym upałem! Ich znakomity patent robi furorę w sieci!


Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

×