Szukaj

Anna Kalczyńska dopiero co pokonała COVID, a już łamie obostrzenia. Miała szczęście, że obok nie było policji

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska w czwartek wróciła do pracy w Dzień Dobry TVN. Gdy wyszła ze studia, złamała panujące w Polsce obostrzenia. Miała szczęście, że w pobliżu nie było policji.

Anna Kalczyńska miała kontakt z osobą chorą na COVID-19. Chociaż dziennikarka na początku kwarantanny dobrze się czuła, po pewnym czasie także zachorowała. Na szczęście już udało się jej pokonać wirusa SARS-CoV-2 i wrócić do Dzień Dobry TVN, o czym w czwartek poinformowała na Instagramie.

Prezenterka dodała zdjęcie, na którym pozuje w studiu. W opisie nie mogła ukryć swojej ekscytacji z powrotu do pracy. Przy okazji zwróciła się z apelem do internautów, by ci nie uchylali się od obowiązku izolacji:

Nie ma żartów, stosujmy się do zaleceń. Nigdy nie wiadomo, bo to, że dzisiaj czujesz się dobrze, nie znaczy, że jutro nie zachorujesz. Kwarantanny i izolacje mają sens – chronią ludzi dookoła nas, wszystkich, z którymi mamy kontakt. Pilnujmy terminów odosobnienia, nie narażajmy innych. A teraz – jak wspaniale wrócić do ludzi!!!

View this post on Instagram

3 tygodnie spędziłam w domu. Ominęło mnie kilka fajnych projektów, niesamowicie stęskniłam się za pracą i za ludźmi.. kiedy wycofywałam się na kwarantannę, czułam się świetnie, nic mi nie było, nawet trochę byłam zła na los, że zabiera mi aktywność, na którą mam apetyt i siłę. I wiecie co? Kilka dni później zachorowałam. Nie ma żartów, stosujmy się do zaleceń. Nigdy nie wiadomo, bo to, że dzisiaj czujesz się dobrze, nie znaczy, że jutro nie zachorujesz. Kwarantanny i izolacje mają sens – chronią ludzi dookoła nas, wszystkich, z którymi mamy kontakt. Pilnujmy terminów odosobnienia, nie narażajmy innych. A teraz – jak wspaniale wrócić do ludzi!!! #pandemia #praca #kwarantanna #izolacja #covid_19 #ozdrowieniec #forma #odporność #zdrowie #odpowiedzialność #społeczność #apel #please

A post shared by Anna Kalczyńska (@annakalczynskam) on

Anna Kalczyńska ledwo pokonała koronawirusa, już łamie obostrzenia

Gdy czwartkowe wydanie programu dobiegło końca, Kalczyńska stanęła oko w oko z fotoreporterami. Dziennikarka posłała w ich kierunku serdeczny uśmiech i zapozowała do zdjęć. Wybrała wygodną, a jednocześnie elegancką stylizację. Ubrała się w jasny sweter, który połączyła ze spodniami z nogawkami o długości 7/8. Na ramiona zarzuciła ciepły płaszcz. Wybrała skórzane, czarne buty i jasną torebkę.

Chociaż gwiazda wygląda fenomenalnie w jesiennej stylizacji, to nie da się ukryć, że ledwo co pokonała COVID-19, a już łamie obostrzenia. W związku z epidemią koronawirusa w Polsce, od końca października cały kraj znajduje się w czerwonej strefie. Właśnie dlatego w przestrzeni publicznej jest obowiązek zasłaniania nosa i ust. Jedyne miejsca, w których można pozwolić sobie na nienoszenie maseczki, to parki i lasy.

Anna Kalczyńska miała szczęście, że w pobliżu studia nie było żadnych policjantów. Za ten czyn mogłaby zostać ukarana przez nich mandatem nawet do 500 złotych.


scena z: Anna Kalczyńska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Anna Kalczyńska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Anna Kalczyńska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Anna Kalczyńska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Anna Kalczyńska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Anna Kalczyńska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×