Jak uroczo! Anna i Robert Lewandowscy z Klarą na obiedzie. Tak pięknych zdjęć całej trójki dawno nie widzieliśmy

Anna Lewandowska, obiad z córką

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z Klarą na rodzinnym obiedzie. Gwiazdy zostały przyłapane przez paparazzi. Co za urocze zdjęcia!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, to duet, który udowadnia, że pomimo nadmiaru obowiązków, rodzina jest najważniejsza. Chociaż zarówno trenerka, jak i jej mąż mają bardzo zajęte grafiki, znajdują wolny czas, który spędzają ze sobą i córeczką Klarą.

Zobacz: Pikantne zdjęcie z sypialni Lewandowskich! Ania pokazała, jak relaksuje się z mężem

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z Klarą w restauracji

Tak było m.in. na początku września, kiedy rodzina wybrała się do jednej z restauracji. Jak wynika ze zdjęć, które zrobili paparazzi, dziewczynka zajęła miejsce obok taty. Kiedy Lewandowscy opuścili lokal, to Robert trzymał córeczkę w ramionach, a także tłumaczył jej niektóre interesujące zagadnienia.

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska i Robert Lewandowski w resturacji

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska i Robert Lewandowski w restauracji

Całej tej sytuacji przyglądała się Ania, która tego dnia wyglądała niezwykle stylowo. Ubrała się w koszulową, ciemnozieloną sukienkę, przepasaną w pasie. Dobrała do niej białe adidasy. Kropką nad i były przeciwsłoneczne okulary, które dodawały stylizacji odpowiedniego charakteru. Lewandowska tego dnia wyglądała pięknie.

Zobacz: Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka? Już mówi szczerze o trudach kolejnej ciąży

Ania i Robert Lewandowscy będą mieli drugie dziecko?

Dodajmy, że Klara Lewandowska to pierwsze dziecko Ani i Roberta. Nie oznacza jednak, że dziewczynka nie doczeka się rodzeństwa. Wręcz przeciwnie. Jak zdradziła Anna w najnowszym wywiadzie dla magazynu Vivatrenerka marzy o dużej rodzinie i rodzeństwie dla swojej córki.

Kiedy to nastąpi? Nie wiadomo. Zdaniem Lewandowskiej teraz jest jeszcze za wcześnie. Kariery jej i jej męża są na takim etapie, że małżonkowie nie zamierzają się wycofać.

Wiem, że przy drugim dziecku brzuch może być większy, kilogramów może być więcej, odpoczynku mniej. Jestem na to przygotowana. Ale Klara bardzo lubi dzieci i to jest fajny widok, kiedy podchodzi do maluszków i mówi: “O! dzidzia” – przyznała gwiazda.

Trzymamy kciuki za realizację tych planów przez małżonków.

Zobacz: Anna Lewandowska z Mariną razem na imprezie! Obie zadały szyku


Anna i Robert Lewandowscy z Klarą w restauracji

Anna i Robert Lewandowscy z Klarą w restauracji

Anna i Robert Lewandowscy z Klarą w restauracji

Anna i Robert Lewandowscy z Klarą w restauracji

Anna Lewandowska na obiedzie

Anna Lewandowska na obiedzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×