Szukaj

Siostra Kasi Szklarczyk zniewala urodą i klasą! Można ją pomylić z księżną Kate!

Anna Fedorczak jak księżna Kate zdjęcia

Anna Fedorczak jak księżna Kate zdjęcia

Siostra Kasi Szklarczyk wygląda jak księżna Kate

Kasia Szklarczyk, która 26 listopada zdobyła tytuł nowej polskiej Top Model, we wtorek pojawiła się w Dzień Dobry TVN w towarzystwie swojej siostry, absolwentki Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Anny Fedorczak. I choć uwaga skupiona była głównie na pięknej blondynce, której determinacja, upór i ciężka praca zapewniły wygraną w najpopularniejszym modowym show w Polsce, jej siostra również nie należy do szarych myszek.

Choć w rodzinie to Kasia śniła o karierze w modelingu i brała udział w konkursach piękności, Anna także jest powalająco piękna i z powodzeniem mogłaby pójść w ślady młodszej siostry. Różni je jednak jeden, bardzo wyraźny szczegół. Podczas gdy nowa polska topmodel stawia na odważną modę i bawi się nią w swoich stylizacjach, Anna w swojej kreacji przypominała raczej księżną Kate.

Paparazzi przyłapali obie siostry przed studiem Dzień Dobry TVN i wystarczy jeden rzut okiem na Fedorczak, aby nie uniknąć skojarzenia z przyszłą królową Anglii. Anna ubiera się elegancko, ze smakiem, co zresztą zauważyli internauci.

Czy tylko mi kojarzy się z Kate Middleton, żoną Williama? – zapytał jeden na stronie śniadaniowego programu, na co dopadł kolejny: – nie zbyt podobna do Ani, już bardziej przypomina mi księżną Kate.

Podczas wizyty w telewizji śniadaniowej miała na sobie bardzo kobiecą bordową kreację, która pięknie eksponowała jej smukłą sylwetkę, nie odsłaniając jednak zbyt wiele. Do kreacji Fedorczak dobrała czarne szpilki na niewysokim obcasie, twarz potraktowała minimalną ilością makijażu, a włosy pozostawiła rozpuszczone.

Przed wejściem do studia okazało się, że Ania swoją stylizację wykończyła beżowym, ciężkim płaszczem z dużymi klapami, który pięknie zgrywał się z całą resztą i będąc ciepłym, jednocześnie stanowił najbardziej stylowy element wtorkowej garderoby.

Jak wam się podoba? Myślicie, że jeszcze o niej usłyszymy?

Siostra Kasi Szklarczyk pokazała się całej Polsce! Jest piękna! Wygląda jak Top Model

Wynik „Top Model 7” był ustawiony? Patryk Grudowicz swoim komentarzem wbił kij w mrowisko

Walka z chorobą, udział w wyborach Miss Polonia i imponujące nagie zdjęcia. Co wiemy o Kasi Szklarczyk, zwyciężczyni „Top Model 7”?


Anna Fedorczak w Dzień Dobry TVN

Anna Fedorczak w Dzień Dobry TVN

Księżna Kate w pomarańczowym płaszczu

Księżna Kate w pomarańczowym płaszczu

Anna Fedorczak to siostra Kasi Szklarczyk z Top Model

Anna Fedorczak to siostra Kasi Szklarczyk z Top Model

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×