Hugh Grant z prześliczną żoną przyłapani w szale świątecznych zakupów! 40-latka jest jak wino!

Hugh Grant z żoną na zakupach

Hugh Grant i Anna Elisabeth Eberstein na zakupach

Hugh Grant i Anna Elisabeth Eberstein na zakupach. Jak wygląda żona popularnego aktora? Z roku na rok coraz piękniejsza. Zobaczcie zdjęcia paparazzi!

Jak wygląda żona Hugh Granta?

Boże Narodzenie i poprzedzające je tygodnie to naprawdę pracowity okres – również w show-biznesie. Dla takich gwiazd jak Hugh Grant pojęcie „czasu wolnego” niemal nie istnieje, ponieważ gwiazda największych historii miłosnych naszego stulecia jest zwykle bardzo zajęta. Nic więc dziwnego, że na świąteczne zakupy – sądząc po sklepach, szukali prezentów – wybrał się z żoną, 40-letnią Anną Elisabeth Eberstein, dopiero na dzień przed samymi świętami. Para spacerowała po Londynie i wyglądała na bardzo zaganianą. Zmęczenie na twarzach sugeruje, że na błądzeniu od sklepu do sklepu spędzili już przynajmniej kilka godzin. I chyba wszyscy doskonale to znamy.

Nie da się jednak nie zauważyć, że Anna z każdym rokiem staje się coraz piękniejsza. Ukochana bożyszcza wszystkich kobiet jest osobą drobnej budowy, ale ma bardzo długie i zgrabne nogi. Widać to zwłaszcza w obcisłych spodniach. Ubrana była elegancko, ale nie wymyślnie, a jej twarz wygląda, jakby czas kompletnie ją omijał. Ona po prostu robi się tylko ładniejsza – starzenie się raczej nie jest jej problemem. 😉

Jak wam się podoba?

Hugh Grant dosadnie skomentował skandal na gali Złotej Piłki! Odwołał się do słynnej Polki!

57-letni Hugh Grant wreszcie usidlony! Amant właśnie wziął swój pierwszy ślub ze śliczną Szwedką!

Przyjaciel Edyty Górniak randkuje z byłą Hugh Granta! Pokazali zdjęcia z wakacji


Hugh Grant z żoną na zakupach

Hugh Grant z żoną na zakupach

Hugh Grant z żoną na zakupach

Hugh Grant z żoną na zakupach

Hugh Grant z żoną na zakupach

Hugh Grant z żoną na zakupach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×