Ania Wyszkoni opuściła studio „DDTVN” i oniemiała z wrażenia. Latami będzie wspominać to, co zastała przy wejściu

Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni

Anna Wyszkoni obchodzi 25-lecie swojej kariery. Gwiazda pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Wróciła wspomnieniami do początków na scenie i trudnej decyzji, jaką było odejście z zespołu Łzy. Nie spodziewała się jednak tego, co czekało ją po wyjściu ze studia.

Anna Wyszkoni zadebiutowała w 1996 roku. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała jako wokalistka zespołu Łzy. To z nimi wylansowała tak wielkie przeboje jak: Agnieszka już dawno…, czy Narcyz się nazywam. Po wielkim sukcesie komercyjnym, formacja była zapraszana na najważniejsze imprezy w kraju. Będąc u szczytu sławy, wokalistka zdecydowała się na rozpoczęcie solowej kariery i od tamtej pory pracuje na własną rękę.

Artystka ma na swoim koncie cztery solowe albumy. W 2010 roku została wyróżniona przez magazyn Machina, który umieścił ją w zestawieniu 50 najlepszych wokalistek. Mimo wielu zobowiązań udało jej się ułożyć życie prywatne. Od kilku lat swoim menadżerem Maciejem Durczakiem, z którym ma córkę Polę. Nie jest to jedyne dziecko, które urodziła wokalistka. Przed obecnym partnerem, była żoną Adama Piguły. Owocem ich małżeństwa jest syn Tobiasz.

Ania Wyszkoni padła ofiarą cyberprzestępców

Nie wszystko w życiu Ani Wyszkoni jest kolorowe. W 2016 roku została postawiona jej diagnoza. Lekarze wykryli u niej nowotwór złośliwy, guza tarczycy. Na domiar złego gwiazda w ostatnim czasie boryka się z innym problemem. Padła ofiarą cyberprzestępców i w jednym momencie straciła spory dorobek. Hakerzy przejęli jej konto na Facebooku i Instagramie. Od kilku dni nie może odzyskać do nich dostępu:

Nie odzyskałam jeszcze kontroli nad moimi kontami na Instagramie i Facebooku. Docierają do mnie sygnały, że są używane. Uprzedzam Was tutaj, abyście nie reagowali na zaczepki moich kont. Jak wszystko wróci do normy poinformuję Was osobiście na moim koncie na Facebooku i Instagramie – apelowała na TikToku.

Ania Wyszkoni świętowała 25-lecie w Dzień Dobry TVN

Ania Wyszkoni obchodzi w tym roku 25-lecie swojej działalności artystycznej. Z tej okazji przygotowano szereg wydarzeń, w tym jubileuszową trasę koncertową podsumowującą ćwierć wieku na scenie.

Gwiazda pojawiła się również sobotnim wydaniu programu Dzień Dobry TVN, w którym opowiadała o swoim dorobku muzycznym oraz nadchodzącej płycie.

Fajnie jest spojrzeć na to, co się zrobiło w życiu i to są naprawdę piękne chwile, ale mam wrażenie, że wszystko się dopiero zaczyna, tym bardziej, że świat się tak zmienia, wszystko pędzi. Jak zaczynałam swoją przygodę 25 lat temu nie mieliśmy internetu, nie było też social mediów – powiedziała podczas wizyty w śniadaniówce, dodając: – Nie osiadam na laurach, obserwuję trendy w modzie, w muzyce, bawię się tymi trendami, mieszam je z moim stylem i tym, do czego przyzwyczaiłam przez te 25 lat moją publiczność i myślę, że to jakoś się wszystko udaje.

Nawiązała przy okazji do rozstania z zespołem Łzy, w którym zaczynała karierę:

Po raz kolejny wiedziałam czego chcę, a może nawet bardziej wtedy czego nie chcę, w czym jest mi bardzo źle. W tym układzie po prostu źle nam szło, nie rozumieliśmy się i postanowiłam po prostu odejść, zacząć coś nowego i myślę, że to był moment decydujący. Poznałam wtedy wielu wspaniałych ludzi, którzy mnie inspirowali i pchnęli w innych kierunkach.

Gwiazda nie spodziewała się tego, co czeka na nią pod studiem. Liczne grono fanów zebrało się i z ogromnym transparentem, kwiatami i balonami, czekali nam swoją idolkę. Artystka nie ukrywała zadowolenia i zaskoczenia. Natychmiast zaczęła przytulać każdego z osobna i pozować do zdjęć.

W galerii znajdziecie zdjęcia z wydarzenia.


Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni

Komentarze