Angelina Jolie zabrała dzieci na premierę. Shiloh eksperymentuje z modą. Na czerwonym dywanie pozowała w podartych spodniach

Angelina Jolie z dziećmi

Angelina Jolie bardzo chętnie zabiera dzieci na czerwony dywan. Tym razem na premierze pojawiła się u boku ślicznej Shiloh i Paxa. Dzieci gwiazdy postawiły na luźne stylizacje. Zobaczcie zdjęcia. 

Angelina Jolie to aktorka, która jest jednym z najbardziej rozchwytywanych nazwisk w Hollywood. Od małego wie, jak wygląda życie w show-biznesie. Jest ona córką znanego aktora Johna Voighta i od najmłodszych lat towarzyszyła ojcu na czerwonym dywanie. Sama najpierw zaczynała w modelingu, by później stanąć przed kamerami. Od jej debiutu minęło już kilka dekad, a ona niezmiennie jest ulubienicą fanów i nie ma sobie równych na planie. Cały czas angażuje się w kolejne produkcje.

Przez długi czas cieszyła się też wielkim szczęściem w życiu codziennym. Związała się z Bradem Pitem, a miłość połączyła ich na planie filmu Pan i Pani Smith. Para doczekała się potomstwa. Wspólnie wychowywali troje biologicznych i troje adoptowanych dzieci. Po kilkunastu latach zdecydowali się na ślub, lecz ich radość nie trwała długo. Doszło do rozwodu, który od lat jest komentowany przez prasę. Byli małżonkowie walczyli bowiem o opiekę nad dziećmi i nie mogli się dogadać też w wielu innych kwestiach.

Angelina Jolie z Shiloh i Paxem na czerwonym dywanie

Po rozstaniu aktorskiej pary ich dzieci zamieszkały z Angeliną. Dumna mama należy do tych gwiazd, które nie ukrywają swoich pociech przed mediami. Postępuje ona zupełnie tak samo jak jej ojciec, który zabierał córkę na branżowe imprezy. Teraz to Jolie na czerwonym dywanie pokazuje się w towarzystwie potomstwa. Przy okazji promocji filmu Eternals nastolatkowie podróżowali z mamą po całym świecie i wspierali ją podczas promocji kinowego hitu.

Córki aktorki pojawiając się na czerwonym dywanie wyglądały równie pięknie jak ona. Przed fotoreporterami kilka razy pozowały w kreacjach, które wcześniej nosiła ich mama, co bardzo spodobało się fanom.

Angelina po raz kolejny pojawiła się ze swoimi pociechami na premierze. W Los Angeles w czwartek 18 listopada razem z Shiloh i Paxem zawitała na pokaz dokumentu Paper&Glue. Tym razem jednak wszyscy postawili na bardziej swobodne stylizacje. 46-latka miała na sobie obcisłą czarną sukienkę z golfem i wysokie szpilki. Shiloh natomiast wybrała codzienny luz. 15-latka na czerwonym dywanie pozowała w modnych dżinsach z dziurami, kolorowych trampkach i czarnym swetrze z golfem. W casualowej stylizacji zaprezentował się też 17-letni Pax. Był ubrany w zapinaną na guziki koszulę w kratę i dżinsy, które podobnie jak młodsza siostra połączył z trampkami. Co myślicie o takich stylizacjach? Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Angelina Jolie, Shiloh i Pax - Premiera filmu Paper and Glue

Angelina Jolie, Shiloh i Pax - Premiera filmu Paper and Glue

Angelina Jolie, Shiloh i Pax - Premiera filmu Paper and Glue

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×