Szukaj

Angelina Jole wróciła do formy. W tak zjawiskowej wersji Brad Pitt dawno jej nie widział! A to tylko sprzed jej domu!

Brad Pitt Angelina Jolie

Brad Pitt Angelina Jolie

Angelina Jolie stara się zrekompensować to, że ostatnio spędzała mało czasu z dziećmi z powodu jej najnowszego filmu. Właśnie została przyłapana przez paparazzi na parkingu i wyglądała obłędnie. To się nazywa gwiazda światowego formatu.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się kilka dobrych lat temu, ale dopiero w kwietniu tego roku sąd ogłosił, że prawnie nie są już mężem i żoną. Od tego czasu byli małżonkowie toczą ze sobą różnego rodzaju batalie o podział majątku i praw do opieki nad dziećmi. Oboje są bardzo zapracowani. W końcu to dwa najgorętsze nazwiska w Hollywood! Aktorzy pracują w pocie czoła na planach filmowych i nie mają zbyt wiele czasu dla swoich dzieci. Na szczęście pociechy są już samodzielne i potrafią się sobą wzajemnie opiekować. Angelina Jolie została przyłapana przez paparazzi na parkingu podziemnym jednej z galerii handlowych w Los Angeles

Shiloh Jolie-Pitt i Zahara Jolie-Pitt towarzyszyły mamie w zakupach. Angelina Jolie zawsze wygląda cudownie, ale tym razem przeszła sama siebie. W tej stylizacji wygląda wręcz oszałamiająco. Idealnie dobrane dodatki i kolory podkreślają urodę aktorki. Gwiazda miała na sobie długą aż do stóp, beżową sukienkę z dużym dekoltem. Nie mogło zabraknąć także stylowych dodatków. Na ramieniu aktorki wisiała skórzana torba, a na nosie designerskie okulary. Jej córki także wyglądały olśniewająco. Zahara postawiła na typowo dziewczęcy look. Miała na sobie niebieski kombinezon, który fantastycznie kontrastował z jej odcieniem skóry oraz białe, wiązane buty. Shiloh była ubrana tak, jak zwykle, czyli w klimacie odpowiednim raczej dla chłopców. Miała na sobie luźne jeansy z podwiniętymi nogawkami, trampki oraz biały t-shirt z grafiką – miś w okularach. Swoje włosy związała w praktyczny kucyk.

Cała rodzina wyglądała olśniewająco, nawet podczas zwykłego wyjścia do centrum handlowego po zakupy. Nie ma się czemu dziwić dlaczego paparazzi nie odstępują ich na krok. W końcu po rozwodzie z Bradem Pittem, Angelina Jolie stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek na świecie.

Zobacz: Nowa wojna! Angelina Jolie i Brad Pitt kłócą się już nie tylko o dzieci! W amerykańskiej prasie aż wrze!

Zobacz: Brad Pitt po rozstaniu z Angeliną Jolie zadzwonił do Jennifer Aniston. Wypłakał się jej do słuchawki

Zobacz: Angelina Jolie od dawna inspiruje się stylizacjami księżnej Kate. Ale ostatnio to już ostro przesadziła!


Angelina Jolie z córkami Shiloh Jolie-Pitt oraz Zahara Jolie-Pitt

Angelina Jolie z córkami Shiloh Jolie-Pitt oraz Zahara Jolie-Pitt

Angelina Jolie z córkami Shiloh Jolie-Pitt oraz Zahara Jolie-Pitt

Angelina Jolie z córkami Shiloh Jolie-Pitt oraz Zahara Jolie-Pitt

Zahara Jolie-Pitt

Zahara Jolie-Pitt

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×