Szukaj

Angelina Jolie z zamaskowanym synem w restauracji. Zwiewna kreacja podkreśliła jej wszystkie atuty

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie w czasie pandemii koronawirusa bardzo rzadko wychodzi z domu. Tym razem zrobiła wyjątek i wraz ze swoim synem, Paxem, wybrała się do restauracji. Zdjęcia paparazzi obiegły media. 

Angelina Jolie i Brad Pitt przez lata uchodzili za małżeństwo idealne. Razem nie tylko błyszczeli na salonach, ale także koncentrowali się na wychowywaniu szóstki dzieci. Gdy aktorzy poinformowali o rozstaniu, wiele osób przecierało oczy z niedowierzania.

Od tego momentu kolorowa prasa co jakiś czas wiąże ich z nowymi, rzekomymi partnerami. Brada łączą z jego poprzednią żoną, Jennifer Aniston. Plotki głoszą, że tak doskonale się im układa, że Pitt planuje wkrótce się zaręczyć. Angelina z kolei co chwila jest parowana z innym, przystojnym aktorem. Jedna z najnowszych plotek głosi, że gwiazda próbuje usidlić słynnego kanadyjskiego przystojniaka – Keanu Reevesa.

Angelina Jolie i Pax w restauracji. Jak wyglądali?

Angelina nie komentuje doniesień, nie rozmawia z tabloidami na temat życia prywatnego. Zamiast tego skupia się na wychowaniu dzieci. Spędza z nimi niemal każdą chwilę. Chociaż Jolie bardzo długo nie wychodziła z domu, teraz zrobiła wyjątek. Wraz z Paxem wybrali się do restauracji, przed którą czekali na nich fotoreporterzy.

Aktorka i jej syn nie uciekali przed obiektywami, wręcz przeciwnie, zignorowali je i weszli do lokalu. Trzeba przyznać, że tego dnia bardzo dobrze wyglądali. Jolie ubrała się w piękną, zwiewną sukienkę z długimi rękawami. Zestawiła ją ze skórzanym paskiem w tali, a także przyciągającymi uwagę klapkami w tym samym kolorze. Na twarzy miała maseczkę.

Pax z kolei włożył jeansy, które połączył z ciemną koszulą. Sięgnął po sportowe buty, a także czapkę z daszkiem. Podobnie jak mama, nastolatek także zasłonił twarz.

Zdjęcia w galerii.

Dzieci Angeliny Jolie

Warto dodać, że Jolie, oprócz Paxa, ma jeszcze piątkę dzieci. Jej pociechy to: Maddox Chivan Jolie-Pitt (ur. 5 sierpnia 2001 w Kambodży; adopt. 10 marca 2002), Zahara Marley Jolie-Pitt (ur. 8 stycznia 2005 w Etiopii; adopt. 6 lipca 2005), Shiloh Nouvel Jolie-Pitt (ur. 27 maja 2006 w Swakopmund, Namibia), Knox Leon Jolie-Pitt (ur. 12 lipca 2008 w Nicei, Francja), Vivienne Marcheline Jolie-Pitt (ur. 12 lipca 2008 w Nicei, Francja).


Angelina Jolie z synem, Paxem, w restauracji

Angelina Jolie z synem, Paxem, w restauracji

Angelina Jolie wyszła do restauracji. Miała na twarzy maseczkę

Angelina Jolie wyszła do restauracji. Miała na twarzy maseczkę

Angelina Jolie z synem w restauracji

Angelina Jolie z synem w restauracji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×