Szukaj

Angelina Jolie od dawna inspiruje się stylizacjami księżnej Kate. Ale ostatnio to już ostro przesadziła!

Angelina Jolie uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Niestety niektórzy twierdzą, że aktorka mocno zainspirowała się ostatnią stylizacją księżnej Kate. Myślicie, że gwiazda Hollywood zrobiła to celowo? 
Angelina Jolie i Kate Middleton

Angelina Jolie i Kate Middleton

Angelina Jolie przebywa obecnie w Paryżu, gdzie kręci kilka scen do swojego najnowszego filmu Those Who Wish Me Dead. Aktorka od wielu lat jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie. W wielu rankingach wyprzedziła takie gwiazdy jak Jennifer Lopez czy Rihanna. Wczoraj wzięła udział w niesamowitej sesji zdjęciowej na hotelowym balkonie, a chwilę później sprawiła, że mały chłopczyk zaczął się ponownie uśmiechać. Aktorka kupiła chłopcu kilka zabawek w jednym z najmodniejszych sklepów w Paryżu, to prawdziwa specjalistka od pr-u.

Aktorka przykłada ogromną uwagę do swojej garderoby, a stylizacje na oficjalne wyjścia zamawia u największych projektantów na świecie. Często też same domy mody zabiegają o jej względy. to przecież ogromna reklama i warto poświęcić kilkadziesiąt tysięcy dolarów na piękna suknię, aby później fotografie obiegły cały świat. Ostatnio media zarzuciły jej, że bardzo mocno inspirowała się ostatnią stylizacją księżną Kate, tak przynajmniej twierdzi Express:

Angelina tak jak Kate stawia na paski i kreacje, które mają drugie życie, czyli są szyte z materiałów odzyskanych z recyklingu.

Angelina Jolie tak jak księżna Kate postawiła na bardzo podobną stylizację. Aktorka też zdecydowała się na paski i odkryte ramiona. Musimy przyznać, że tak, jak przyszła królowa Wielkiej Brytanii, trafiła ze swoją stylizacją w dziesiątkę. Świetnym dopełnieniem kompletu aktorki była designerska, skórzana torebka w kolorze brązowym ze złotymi dodatkami. W taką piękna pogodę nie mogło też zabraknąć przeciwsłonecznych okularów, które korzystnie wpływają na ochronę oczu oraz dodają nutkę gwiazdorskiej tajemniczości.

Lubicie styl Angeliny? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Oniemieliśmy! Księżna Kate Middleton w najnowszej stylizacji wygląda jak anioł. To zasługa sukienki z recyklingu.

Zobacz: Księżna Kate oficjalnie o czwartej ciąży! Reakcja księcia Williama powala!

Zobacz: Angelina Jolie to mistrzyni PR-u! To, co zrobiła podczas zakupów w Paryżu zasługuje na osobną podstronę w Wikipedii! Po prostu szok


Angelina Jolie w sukience w paski w Paryżu

Angelina Jolie w sukience w paski w Paryżu

Angelina Jolie w sukience w paski w Paryżu

Angelina Jolie w sukience w paski w Paryżu

Angelina Jolie w sukience w paski w Paryżu

Angelina Jolie w sukience w paski w Paryżu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×