Szukaj

Przecieramy oczy z niedowierzania! Angelina Jolie nakryta przez paparazzi na gorącym uczynku! Mamy zdjęcia

Angelina Jolie, chociaż jest bardzo szczupła, nie odmawia sobie niezdrowych przekąsek. Dowodem mogą być zdjęcia, które niedawno obiegły media. Gwiazda stołuje się w… McDonald's.
Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie na szklanym ekranie zadebiutowała jako młoda dziewczyna. W kolejnych latach urosła rangi jednej z najbardziej znanych gwiazd Hollywood i zgromadziła wokół siebie wierne grono fanów. Śledzą jej zawodowe projekty, życie prywatne, a także doniesienia na temat związków.

Chociaż oficjalnie Angelina z nikim się nie spotyka, kolorowa prasa co jakiś czas łączy ją z bardziej lub mniej znanym aktorem. Gwiazda, zamiast dementować plotki, skupia się na życiu prywatnym i opieką nad sześciorgiem swoich dzieci.

Angelina Jolie przyłapana w McDonald’s. Zdjęcia paparazzi obiegły media

Niedawno Jolie z córką, Vivienne, zostały przyłapane przed jednym z marketów w Los Angeles. Obie trzymały ogromne siatki z zakupami, można więc zakładać, że zrobiły spore zapasy i w związku z pandemią koronawirusa na świecie, w najbliższym czasie będą unikać wychodzenia z domu.

Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach w Los Angeles

Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach w Los Angeles

Okazuje się, że gwiazda nie tylko zaopatrzyła domowników w niezbędne produkty, ale najwidoczniej także próbuje im umilić domową kwarantannę. Nie tak dawno czarny samochód, który prowadził szofer gwiazdy, pojawił się na terenie McDonald’s. Mężczyzna podjechał pod okienko, odebrał zamówienie i ruszył dalej.

Angelina Jolie w McDrive

Angelina Jolie w McDrive

Wygląda na to, że chociaż Angelina jest bardzo szczupła, co jakiś czas sięga po niezdrowe przekąski. O tym, że tak się dzieje, wiadomo od dawna. Gdy była jeszcze z Bradem Pittem, paparazzi co jakiś czas przyłapywali ich na wspólnych wizytach w tego typu restauracjach.

Zobacz także: Angelina Jolie ma nadprzyrodzone umiejętności. Jej partner powinien mieć się na baczności


Samochód Angeliny Jolie przyłapany przed McDrive

Samochód Angeliny Jolie przyłapany przed McDrive

Angelina Jolie w McDrive

Angelina Jolie w McDrive

Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach w Los Angeles

Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach w Los Angeles

Dodaj komentarz

 • Jak pisze:

  Ale wy macie problemy ja pierd….jak jej smakuje to niech je.I tobie płacą za takie artykuły i sensacje.Żałosne.

 • Anakonda pisze:

  A skąd wiadomo że to zamówienie dla Angeliny? Przecież po pierwsze nie widać kto siedzi w aucie? A po drugie może kierowca sobie kupował?

 • Ula pisze:

  Współczuję autorce tekstu, że wykonuje taką pracę o pisze tak głupie teksty…nie szkoda Pani życia? Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Słabo? Ludzie dajcie spokój, robić artykuł bo jakaś gwiazda nie je samych warzyw z kawiorem za 1000 zł? To takie straszne, że zje coś takiego? Jakbyśmy my tego nigdy nie jedli, to jest taki sam człowiek jak my, ma swoje zachcianki, słabość. Jak my za przeproszeniem mamy jakąś chcice to też nie rzadko jej ulegamy. Dajcie kobiecie żyć. A nie żyjecie tym ci inni robią. Żyjąc tym co, robi, je lub nosi, osoba nie zdająca sobie nawet o waszym istnieniu, nawet nie zauważycie jak wasze życie mija, a na koniec zostanie tylko myśl o tym jakie było beznadziejne i bezwartościowe.

  • Gośćola pisze:

   No ja nigdy tego nie robiłam.. To dziwne.. Mam 40 lat. Mój mąż czasem coś tam zje. Ja omijam Mc Donald szerokim łukiem

 • Bea pisze:

  Dwie siatki to ci zakupy dla 7 osób! Zapasy na kwarantannę. Kto takie bzdury wypisuje! Myślę, że raz na jakiś czas mc’donald nikomu nie zaszkodzi. Wydarzenie roku.

 • Gość pisze:

  pewnie shiloh ja poprosila i podjechala,bo dzieci w tych czasach zra mcdonalds na potege jakby to byly chrupki z krolikiem z lat 90. nie sadze zeby ona jadla,ale ze kupuje to troche slaboo

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×