Szukaj

Z kim przyjaźni się Angelina Jolie? Paparazzi nakryli ją na kolacji z gwiazdą Hollywood. Obie zabrały córki

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie została przyłapana przez fotoreporterów podczas wspólnej kolacji z inną gwiazdą Hollywood. Paniom towarzyszyły córki. Cała wyprawa miała być tajemnicą, ale paparazzi jak zawsze byli czujni. Zobaczcie.

Angelina Jolie, póki sąd nie zdecyduje inaczej, sprawuje opiekę nad sześciorgiem dzieci, które pojawiły się w czasie jej związku z Bradem Pittem. Maddox, Zahara, Shiloh, Pax, Knox i Viviene pozostają przy niej, ale obecnie toczy się sprawa o naprzemienną opiekę nad gromadką, bo były mąż gwiazdy nie ukrywa, że bardzo chce na równi uczestniczyć w życiu pociech.

Jednak zanim zapadnie decyzja, to Angelina ma ten przywilej, że dzieciaki na co dzień są z nią. Dlatego też planuje różne wspólne aktywności. Każdemu z dzieci poświęca czas i każde może liczyć na momenty sam na sam z mamą. Tym razem wybrała się na kolację z Vivienne. Przypomnijmy, że dziewczynka, i jej brat bliźniak Konox urodzili się 12 lipca 2008 roku we Francji.

Wszystkie dzieci Brada i Angeliny są trzymane z dala od mediów, na tyle, na ile się da. Czasami jednak paparazzi trafi się prawdziwa gratka, tak, jak właśnie w przypadku wyjścia Jolie z córką. Panie umówiły się z inną znaną mamą i jej pociechą, z która przyjaźni się Vivienne.

Angelina Jolie na lunchu z Vivienne. Zdjęcia paparazzi

Angelina Jolie i Ellen Pompeo – amerykańska aktorka, znana głównie z roli Meredith Grey w serialu Chirurdzy, miały w tym tygodniu dzień mamy z córką. Wybrały się na lunch w Los Angeles i zostały zauważone podczas posiłku we włoskiej restauracji E. Baldi w Beverly Hills. Według doniesień, za przyjaźnią Angeliny i Ellen kryje się ciekawy powód. Informator powiedział People, że nawiązały relację przez swoje dzieci. Wiadomo również, że słynne rodziny mieszkają blisko siebie.

Najwyraźniej córka Jolie, 12-letnia Vivienne i najstarsza pociecha Ellen, 11 -letnia Stella Pompeo, są dobrymi przyjaciółkami. Obie dziewczynki były na tym wieczorze, co sprawiło, że było to bardzo miłe spotkanie.

Zwrócono też uwagę na styl gwiazd. Jolie zdecydowała się na białą sukienkę i szpilki w kolorze nude, z dopasowaną do tego torbą. Zarówno Vivienne, jak i Stella ubrały się w lekkie, dziewczęce stroje. Tymczasem Ellen ubrała się na czarno. Wszyscy stawiają bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, więc założyły maski na twarz.

E. Baldi to ekskluzywna restauracja otwarta na posiłki na świeżym powietrzu i zamówienia na wynos podczas pandemii, jak podaje ich strona internetowa. To ulubione miejsce spotkań celebrytów, a w 2017 roku The Hollywood Reporter nazwał je nawet najlepszym miejscem na lunch.

O czym rozmawiały, nie wiadomo, ale humory im dopisywały. To był z pewnością przyjemny wieczór.


Ellen Pompeo urodziła

Ellen Pompeo urodziła

Angelina Jolie z córką Vivienne Jolie-Pitt w dojo karate

Angelina Jolie z córką Vivienne Jolie-Pitt w dojo karate

Vivienne Jolie-Pitt, córka Angeliny i Brada

Vivienne Jolie-Pitt, córka Angeliny i Brada

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×