Oto nowa partnerka Andrzeja Pietrasa! Paparazzi przyłapali ich na romantycznych wakacjach. Ile czułości!

Andrzej Pietras z nową partnerką na plaży

Andrzej Pietras z nową partnerką na plaży

Andrzej Pietras z nową partnerką na plaży

Rozwód Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa to temat, który od kilku tygodni z wielkim zaangażowaniem śledzą media. Para po 38 latach małżeństwa podjęła trudną decyzję o rozstaniu. Szybko okazało się, że w życiu dwójki pojawiły się nowe miłości. Wczoraj Beata na antenie Radia ZET ujawniła, że jest zakochana. Przy okazji zdradziła też, że nową partnerkę ma jej były mąż. O kogo chodzi?

Zobacz: Przełomowe wyznanie Beaty Kozidrak: „Jestem zakochana! A mój były mąż…”

Paparazzi przyłapali Andrzeja Pietrasa na plaży w Juracie w namiętnych pozach z piękną brunetką, która jest nową partnerką producenta. Para odpoczywała od medialnego szumu i nie sprawiała wrażenia przejętej doniesieniami gazet. Wspólnie opalali się popijając kolorowe drinki.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Beaty Kozidrak. Wokalistka zamiast skupiać się na prywatnych rozterkach nagrywa nową płytę. Niedawno pochwaliła się piosenką Upiłam się tobą, a Kajetan Góra pokazał odmienioną gwiazdę na planie teledysku.

Fakt dywaguje, że zdjęcia paparazzi Andrzeja Pietrasa z „przyjaciółką” mogą przyspieszyć sprawę rozwodową:

Czy to nowa ukochana, czy jedynie przyjaciółka? Tego nie wiemy. Pewne jest jednak to, że w Polsce zdrada, obok niezgodności charakterów i alkoholizmu, wciąż pozostaje jedną z najczęstszych przyczyn decyzji o złożeniu pozwu rozwodowego

Komu bardziej kibicujecie po rozstaniu?

Zobacz: TYLKO U NAS! Wielka metamorfoza Beaty Kozidrak w teledysku do „Upiłam się tobą”! Nowa fryzura, seksowna kreacja…

Andrzej Pietras ma romans

Andrzej Pietras z nową partnerką

Andrzej Pietras z dziewczyną

Andrzej Pietras z dziewczyną?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×