Syn Edyty Górniak z dziewczyną przyłapany przez paparazzi w zakopiańskim hotelu. Gorące sceny z ich udziałem trafiły do sieci

Allan Krupa w Zakopanem z dziewczyną

Allan Krupa w Zakopanem z dziewczyną

Allan Krupa zadebiutował na scenie Sylwestra Marzeń z Dwójką u boku Edyty Górniak. W Zakopanem pokazał się ze swoją dziewczyną. Zdjęcia paparazzi.

Allan Krupa to owoc związku Edyty Górniak z Dariuszem Krupą. Pięć lat po ślubie małżonkowie rozwiedli się. Od tej pory cały ciężar wychowania syna spoczął na wokalistce. Świetnie sprawdziła się jako matka, a z synem udało jej się stworzyć świetną relację.

Allan skupia się na karierze – działa jako Enso, ale znalazł też czas na miłość. Już jakiś czas temu pochwalił się w sieci zdjęciem ze swoją dziewczyną. Przypomnijmy, że w sylwestra zaliczył debiut na wielkiej scenie u boku Edyty Górniak. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wokalistka zdradziła, że to reżyser imprezy wpadł na taki pomysł.

Pamiętam, jak do niego zadzwoniłam i powiedziałam, że jest taka sprawa, że reżyser zapytał, czy nie byłoby fajnie, jakbyśmy razem wyszli na scenę. Allan zapytał kiedy. Powiedziałam, że w sylwestra. Odpowiedział, że spoko. Chciał być w Krakowie ze znajomymi, ale będzie po prostu w Zakopanem.

Ich wspólny występ okazał się wielkim sukcesem. W jednym z wyjść Allan chwycił za mikrofon i zaśpiewał przebój Eda Sherana Shape Of You. Edyta wykonała kompilację światowych hitów.

W Zakopanem Allan Krupa pojawił się ze swoją dziewczyną. Udało się im zrobić kilka zdjęć.

Allan Krupa przyłapany z dziewczyną w Zakopanem

Allan Krupa zabrał do Zakopanego swoją ukochaną. Zdjęcia zakochanej parze udało się zrobić dziennikarzom Faktu.

Fakt spotkał Allana w dniu sylwestra w hotelowym lobby. 18-latek robił sobie ze swoją ukochaną pamiątkowe zdjęcia i nie mógł oderwać od niej wzroku i rąk. Między nimi było tak gorąco, że w pewnym momencie dał się ponieść uczuciu do tego stopnia, że jego ręka powędrowała nawet na pośladki ukochanej, gdy przepuszczał ją do windy – czytamy w tabloidzie.

Fotografie pojawiły się w social mediach Faktu.

Widać, że relacja zakochanych ma się bardzo dobrze. Edyta Górniak w rozmowie z naszą reporterką tak mówiła o wybrance syna.

Poznałam. Śliczna, skromna, normalna, fajna. Ja myślę, że to jest jeszcze taki etap, że ona jest przy mnie bardzo skrępowana. Ja bym chciała odegrać taką normalną rolę mamy chłopaka, takiej zwykłości. Zawsze daje ludziom czas, bo wiem, że muszą się trochę oswoić.

 


Edyta Górniak i Allan Krupa - sylwester TVP 2022

Edyta Górniak i Allan Krupa - sylwester TVP 2022

Edyta Górniak i Allan Krupa - sylwester TVP 2022

Edyta Górniak i Allan Krupa - sylwester TVP 2022

Edyta Górniak i Allan Krupa - sylwester TVP 2022

Edyta Górniak i Allan Krupa - sylwester TVP 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×